Türkiye Lisansıyla Silkroad Online!

MMORPG oyun kategorisinde bulunan Silkroad Online oyunu, son dönemde dünya çapında oldukça ilgi çeken oyunlar arasında yerini alıyor.

06.08.2020 15:49:27

Türkiye bilişim ve oyun şirketleri arasında bulunan GameGami bilişim A.Ş, oyunun lisans haklarını alarak Türkiye'ye kazandırdı. Eğlenceli ve unutulmaz oyunlardan birisi olan Silkroad Online için şimdi yeni heyecanlar bekleniyor!

Türk Şirketinden Büyük Atılım!

Türkiye'de bilişim ve oyun sektöründe faaliyet gösteren GameGami, dünya çapında popüler bir oyun olan Silkroad Online oyununun Türkiye lisans haklarını satın alarak, Türk oyuncularda büyük bir heyecan yarattı. JoymaxCoLtd'den satın alınan oyunun lisans hakları ile Türk oyuncu kitlesi giderek daha da genişlerken, Türkiye adının geçtiği nadir online oyunlar arasında yerini alıyor. Türkiye online oyun mecrasında adını duyuracak büyük bir girişim yapmış olarak, online alanda ismini duyuracağa benziyor.

Yapılan bu anlaşmadan sonra, GameGami CEO'su "Mehmet Zeyd KAZANCI" yaptığı açıklamayla, "Uzun zamandır takip ettiğimiz, analizini çok iyi yaptığımız ve oyuncunun beklentilerinin tamamını iyi bildiğimiz, çok büyük bir hayran kitlesi olan "Silkroad Online" oyununun Türkiye yayın haklarını şirket bünyemize katmaktan mutlu ve gururluyuz. İlk defa bir Türk oyun firmasının "Silkroad Online" oyununun yayıncılığını yapacağından dolayı ise ayrı bir heyecan duymaktayız. Özellikle JoymaxCo Ltd. CEO'su Lee Gil-hyung'e ve başından beri bizlere bu oyunun Türkiye'de GameGami tarafından yayınlanması için yardımlarını esirgemeyen Joymax Ekibine çok teşekkür ediyorum.

Silkroad Online oyuncularının büyük bir beklenti içinde olduğunun farkındayız ve bu bağlamda Türkiye sunucularında oyuncuların taleplerine ve gözlemlerimize göre bir dizi düzenleme hazırlamaktayız.

Yaptığımız analizlerde Silkroad Online oyununun özellikle Türkiye'de tek bir çatı altında ve yasal olarak faaliyet gösterecek sunucularda oynatılacak olmasının, oyuna olan güveni ve heyecanı eskisinden çok daha fazla arttıracağını düşünüyoruz. Ülkece ve dünyaca geçirdiğimiz bu zor günlerde, siz oyun severleri bir nebze de olsa heyecanlandırabildiysek ne mutlu bize. Açılacak sunucularımızı Silkroad severlerin beğeneceği ve uzun yıllar severek oynayacakları, oynarken özellikle eski Silkroad Online günlerini hatırlayacakları şekilde tasarlıyoruz. Anlaşmanın ilk duyurusunu sosyal medya hesaplarımızda yapmamızdan itibaren, inanılmaz derecede bir talep ve ilgiyle karşılaştık. Mesajların hepsine cevap veremesek de tarafımıza iletilen tüm önerilerle ekibimizin tek tek ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Bu süre zarfında tarafımıza iletilen belli başlı sorulara cevap vererek oluşabilecek soru işaretlerinin önüne geçmek istiyoruz.” Şeklinde demeç verdi. 

Türk oyuncularının hayallerini süsleyen Resmi Türkiye sunucuları Eylül ayının ilk haftasında kapalı betaya başlaması planlanmaktadır. Kapalı betanın tamamlanmasının ardından Ekim ayı ortalarında ise resmi açılış ile birlikte hikaye başlangıç yapacaktır. 

Türkiye sunucuları için Gamegami ekibi tarafından hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken 2020'nin 3. çeyreğine yerli sunucular yetiştirilmeye çalışılıyor. 

Eylül ayının ortalarında beta sürecine başlamayı planlayan Silkroad Online ile binlerce Türk oyuncu kıyasıya rekabet için hazırlıklara şimdiden başladı. 

Resmi Site :http://silkroad.gamegami.com/

YORUMLAR (0)