DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Türkiye büyümeye devam edecek'

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan 7 Haziran genel seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

7 Yıl Önce
2015-06-01 11:28:42

AA'da yer alan habere göre, Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, 7 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacaklarını, milli iradenin yine hakim olacağını söyledi.

Elvan, gazetecilere yaptığı açıklamada, milletvekili seçimlerine 6 gün kaldığını, seçim çalışmalarına ekip olarak yoğun şekilde devam ettiklerini anlattı.

Vatandaşlardan sandığa mutlaka gitmelerini isteyen Elvan, "Her bir birey kendi görüşünü demokratik ortamda sandığa yansıtmalı. Türkiye'de seçimlere katılım oranı genellikle yüzde 80-85 bandında olur. Bu seçimde katılım oranının daha da yukarılara çıkmasını bekliyoruz" dedi.

- "Türkiye gelişmeye, büyümeye ve kalkınmaya devam edecek"

Son günlerde Türkiye'deki mevcut istikrardan rahatsız olan kesimlerin AK Parti aleyhine çalıştığını ifade eden Elvan, şöyle konuştu:

"Bütün muhalefet partileri ve onları destekleyen bazı medya organları ile paralel yapı maalesef işbirliği içerisinde. Türkiye'deki mevcut istikrarın devamını ortadan kaldırıcı bir takım girişimlerde bulunuyorlar. Bunlar başarılı olamayacaklar. Milletimiz sağduyu sahibidir. Biz bu seçimden de zaferle çıkacağız. Yine milli irade hakim olacak. Türkiye gelişmeye, büyümeye ve kalkınmaya devam edecek. Bu konuda herhangi bir tereddüdümüz yok."

Elvan, vatandaşların AK Parti'ye karşı büyük sempatisinin olduğuna işaret ederek, halkın "8 Haziran sabahı istikrar istiyoruz" diyeceğini kaydetti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

bilal

YER YERİNDEN OYNADI KORKTUM LA :d

Görüş Bildir Bizimle Paylaş