DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türk Telekom'a Business Awards'dan gümüş madalya

Türk Telekom'a Business Awards'dan gümüş madalya

7 Yıl Önce
2015-08-24 11:00:12
Türk Telekom Grubu, "The International Business Awards"da "Yılın İnsan Kaynakları Takımı" kategorisinde gümüş madalyaya layık görüldü.

Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamaya göre şirket, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında yer alan "The International Business Awards"da "TTG Çevik Stüdyo: Dönüşümün Lideri Olarak İK" uygulamasıyla "Yılın İnsan Kaynakları Takımı" kategorisinde gümüş madalyayı kazandı.

Türk Telekom Grubu "Yılın İnsan Kaynakları Takımı" kategorisinde uluslararası birçok rakibini geride bıraktı. 60 ülkeden 3 bin 700 başvurunun yer aldığı ve tüm dünyadan 200'ün üzerinde jüri üyesinin oy kullandığı programda öne çıkan Türk Telekom Grubu, gümüş madalyanın sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın, Türk Telekom Grubu olarak ortaya koydukları çabaların böyle büyük bir uluslararası organizasyon tarafından ödüllendirilmesinin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Türk Telekom Akademi bünyesinde yer alan TTG Çevik Stüdyo ile 2014 yılından beri satış, insan kaynakları, müşteri hizmetleri ve teknoloji fonksiyonlarında Çevik (Agile) yaklaşımları kullanmak isteyen takımlara eğitim ve danışmanlık desteği veriyoruz. Süreç boyunca sunduğumuz bu olanaklardan faydalanan çalışanların iş sonuçlarının iyileştiğini, verimliliklerinin ve motivasyonlarının arttığını gözlemledik. Türk Telekom Grubu olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda bizi başarıya taşıyan insan kaynağının gelişimini önemli bir öncelik olarak görüyoruz. Çevikliği sadece bilgi teknolojilerine değil organizasyonumuzun tamamına yayılmış bir felsefe haline getirmeye çalışıyoruz."

"Çevik Stüdyo, Türk Telekom Akademi'nin öğrenme yaklaşımı ile paralel, klasik sınıf eğitimlerinden daha ileri boyutta bir öğrenme ve gelişim deneyimi yaşatabilmek için çevik takımlarla bir arada çalışarak takım üyeleri ile beraber yeni uygulamalar, süreçler geliştiriyor" ifadesini kullanan Aydın, devam eden süreçte de Türk Telekom grubundaki çalışanların gelişimini sağlayacak insan kaynaklarına odaklı yeni projeleri hayata geçireceklerini bildirdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş