DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türk ekibi de gösteri yapacak

Army-2017'de Türk akrobasi ekibi de gösteri yapacak.

5 Yıl Önce
2017-07-29 21:12:57

Rusya Savunma Bakanlığı Bilimsel Araştırmalar Dairesi Başkanı Aleksandr Mironov, Army-2017 organizasyon komitesi toplantısında, fuarın açılış töreninde Türkiye'den bir hava akrobasi ekibinin yer alacağını belirtti.

Sputnik'te yer alan habere göre, Minorov "Kubinka üssünde havacılık teçhizatları sergilenecek. Fuarın açılış gününde, hava kuvvetlerimizin kuruluşunun 105. yıl onuruna bir havacılık festivali düzenlenecek. Gösterilerde ilk kez Türkiye'den bir hava akrobasi ekibi de yer alacak" ifadelerini kullandı.

Terör örgütlerinin kullandığı silahlar sergilenecek

Moskova bölgesindeki Alabino poligonunda 255 modern silah ve teçhizatların sergileneceğini, fuarda Ermenistan, Belarus, Kazakistan, Çin, Pakistan, Slovakya ve Güney Afrika'nın sergi bölümleri olacağını da aktardı.

Fuarın ilk kez Moskova'nın yanı sıra Suriye'deki Hmeymim Hava Üssü'nde de gerçekleşeceğini vurgulayan Mironov "Fuarın başlıca özelliklerinden biri de Moskova'daki Patriot Parkı ile Hmeymim Hava Üssü'nde uluslararası terör örgütlerinin kullandıkları ile, Rusya'nın terörle mücadelede kullandığı teçhizat ve silahların sergilenecek olması" dedi.

Yaklaşık 2.7 milyon metrekareyi kapsayacak alanlarda gerçekleştirilecek Army-2017 fuarı, 22-27 Ağustos tarihlerinde Moskova bölgesindeki Partiot Park'ta gerçekleşecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş