DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Tur otobüsü refüjü aşarak karşı şeride geçti: 11 yaralı

Tur otobüsü refüjü aşarak karşı şeride geçti: 11 yaralı

7 Yıl Önce
2015-06-01 10:52:34
Bursa-Ankara karayolunda refüjü aşarak karşı şeride geçen tur otobüsündeki 11 kişi yaralandı.

Mustafa Yavuz (57) yönetimindeki tur otobüsü, Bursa-Ankara Kurşunlu Köprülü Kavşağı mevkisinde refüjü aşıp karşı şeride geçti.

Ön camı kırılan aracın sürücüsü ile yolculardan Feride Berber (48), Nilgün Arkan (63), Veli Korkut (59), Raziye Efe (38), Güner Akyüz (54), Gönül Düzenli (55), Nuran Ören (52), Nihayet Göğebakan (63), Gül İşlek (48) ve Semra Karakaş (46) yaralandı.

Ambulanslarla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yaralıların Bursa Evde Sağlık Hizmetleri Müdürlüğünün personeli olduğu, geziye gittikleri Mardin'den Bursa'ya döndükleri belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

seyfi GÜL

Sayın cumhurbaşkanım engelliler sizin sayenizde nefes aldı.iş aş sahibi oldu.siz cumhurbaşkanı olduktan sonra biz engellilerle hic bir yetkili sizin kadar ilgilenmiyor.kamuda 25 bin boş engelli kadrosu varken az kadro vererek aciz hale getirdiler engellileri EYLÜL ayında şiddetle atama olmasını istiyoruz.en az 10 BİN kadro veriniz.sizinle bu meselleri konuşmak için randevu almak isteyen arkadaşlarımıza randevu veriniz.Bu sene EYLÜL ayında 3. Atamayı bizlere veriniz sıkıntımız büyük kimseler halimizden anlamıyor.sizde bizleri unuttunuz.selâmlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş