TRT EBA TV internetten canlı izle | İlkokul - Ortaokul - Lise

TRT EBA TV internetten canlı izle! Milyonlarca öğrenci eğitimlerine TRT EBA TV üzerinden devam ediyor. TRT uydu frekansı ayarlayamayanlar ve evlerinde televizyon olmayanlar da internetten EBA TV nasıl izlenir sorusunu araştırmaya başladı. TRT EBA TV ile ilkokul - ortaokul - lise öğrencileri uzaktan eğitim kapsamında derslerini izleyebiliyor. Peki TRT EBA TV internetten canlı izleme nasıl yapılır? TRT ilkokul - ortaokul - lise EBA TV internetten canlı izleme linkini sizlerle paylaşacağız.

2020-03-24 18:51:59

EBA TV internetten canlı izle! Milyonlarca öğrenci eğitimlerine TRT EBA TV üzerinden devam ediyor. TRT uydu frekansı ayarlayamayanlar ve evlerinde televizyon olmayanlar da internetten EBA TV nasıl izlenir sorusunu araştırmaya başladı. TRT EBA TV ile ilkokul - ortaokul - lise öğrencileri uzaktan eğitim kapsamında derslerini izleyebiliyor. Peki TRT EBA TV internetten canlı izleme nasıl yapılır? TRT ilkokul - ortaokul - lise EBA TV internetten canlı izleme linkini sizlerle paylaşacağız.

TRT EBA TV CANLI İZLE TIKLAYIN

TRT EBA TV CANLI İZLEME UYDU FREKANSLARI

Milyonlarca öğrenci ve veli uydudan TRT EBA TV nasıl izlenir sorusunu soruyordu. Milli Eğitim Bakanlığı bu sorular üzerine TRT EBA TV frekans bilgilerini paylaştı. SD ve HD kalitesinde iki farklı frekans bilgisi verildi. İşte o frekanslar...

HD KANAL CANLI İZLEME FREKANSI

Alış frekansı :12.084 MHz, Polarizasyon : Yatay (H), Sembol oranı : 13.750, FEC : 2/3

SD KANAL CANLI İZLEME FREKANSI

Alış frekansı :11.916 MHz, Polarizasyon : Dikey (V), Sembol oranı : 30.000, FEC : 3/4

EBA DERS PROGRAMLARI AÇIKLANDI İLKOKUL-ORTAOKUL-LİSE

Uzaktan eğitim programı kapsamında ders programları da belli oldu. Dersler Pazartesi 09.00'da başlayacak. Uzaktan eğitim dersleri okuldaki gibi 40 dakika değil 20 dakika olacak. Sabah yetişemeyenler öğleden sonra izleyecek.

TRT EBA TV CANLI YAYINI NASIL İZLENİR? İLOKUL-ORTAOKUL-LİSE

Yayın akışlarına eba.gov.tr ana sayfasından ve TRT internet sitesinden günlük ve haftalık yayın akışına ulaşılabilecektir. Ayrıca, her akşam yayın sonlandıktan sonra ve sabah yayın başlayana kadar televizyon ekranından görüntülenebilecektir.

TRT EBA TV CANLI YAYINI NASIL İLENİR?

Yayın akışlarına eba.gov.tr ana sayfasından ve TRT internet sitesinden günlük ve haftalık yayın akışına ulaşılabilecektir. Ayrıca, her akşam yayın sonlandıktan sonra ve sabah yayın başlayana kadar televizyon ekranından görüntülenebilecektir.

TRT EBA TV CANLI İZLE İLKOKUL

TRT EBA TV CANLI İZLE ORTAOKUL

TRT EBA TV CANLI İZLE LİSEYORUMLAR (0)