Trafik kazaları

Trafik kazaları

14.07.2015 18:50:21
Sivas'ın Suşehri ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, biri çocuk 2 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Mustafa Karakoç (47) yönetimindeki 28 ES 606 plakalı otomobil, Suşehri-Sivas karayolunun Kekeç köyü yol ayrımı yakınlarında kontrolden çıkarak, yaklaşık 30 metre yükseklikten Geminbeli Deresi'ne devrildi.

Kazada, sürücü Karakoç'un kızı Kübra Dubadan (20) ve 1 yaşındaki torunu Bedriye Dubadan olay yerinde öldü. Sürücü Karakoç, eşi Nurcan (42) ve çocukları Beytullah (22) ile Ümit Karakoç (17) yaralandı.

Yaralılar, vatandaşlar tarafından sedyeyle ambulansa taşındı.

Suşehri Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan sağlık durumu ciddi olan Nurcan, Ümit ve Beytullah Karakoç Sivas'taki çeşitli hastanelere sevk edildi.

Karakoç ailesinin, Adıyaman'da gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından memleketleri Giresun'a gitmek için yola çıktıkları öğrenildi.

Bolu'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.

D-100 karayolu Elmalık Kavşağı'nda, Ankara istikametine seyreden İbrahim Torgut idaresindeki 34 ZE 3256 otomobil ile Mevlüt Gökdemir'in kullandığı 14 BG 947 plakalı otomobil ile çarpıştı.

Kazada, İstanbul'dan Gümüşhane'ye gittiği öğrenilen sürücü Torgut ile otomobilde bulunan Hülya, Fatma Zehra (2), Aişe Sena Torgut (1) ve Serpil Şahin yaralandı.

Yaralılar ambulanslarla İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine kaldırıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

faruk

İslam Tarihçisi İhsan Süreyya Sırma diyor ki: hangi islam beldesine gittiysem onları milliyetçiliğin bitirdiğin gördüm. Biz Adem'in çocuklarıyız, dün türkçülüğe karşı mücadele ettik, bu gün de kürtçülüğe karşı mücadele edeceğiz. Ümmetin birliği Muaviye'nin arap geleneklerine dönmesiyle dağılmıştı. Geleneksel dine sıkı sıkıya bağlı türkleri nasıl türkçülükle kandırdıysalar şimdi de kürtleri kürtçülükle kandırıyorlar. Ancak uyanık olanlara ne mutlu!