DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Trabzonspor Medical Park, Hummel ile sponsorluk anlaşması yapt

Trabzonspor Medical Park, Hummel ile sponsorluk anlaşması yaptı

25.06.2015 17:49:28
Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Trabzonspor Medical Park, Hummel ile 1 yıllık sponsorluk anlaşması yaptı.

Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü Genel Saymanı Hasan Aktaş ve şube direktörü Mehmet Alemdağ, Hummel Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Akbulut ile İstanbul'da bir araya geldi. Yapılan görüşmelerin ardından forma ve spor malzemeleri sponsoru Hummel ile yeniden anlaşmaya varıldı.

Genel sayman Hasan Aktaş, sportif anlamda çok ciddi yatırımlar yapıp, önemli adımlar attıkları gibi, kurumsallaşma yolunda da çok ciddi mesafeler kaydettiklerini belirterek, "Forma ve spor malzemeleri sponsorluğu noktasında da geçtiğimiz sezon karşılıklı güven ve memnuniyet içerisinde çalıştığımız Hummel firması ile 2015-2016 sezonu için yeniden anlaşma sağladık" dedi.

Hummel gibi bir dünya deviyle çalışmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Aktaş, "Geçtiğimiz yıl başarılı bir sezon geçirdik. Bu başarılı sezonda desteklerini esirgemeyen Hummel firmasıyla bir aile olduk. 2015-2016 sezonunda da Hummel firmasıyla çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız" diye konuştu.

Öte yandan Hasan Aktaş, desteklerinden dolayı Zeynel Akbulut'a teşekkür plaketi sundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

osman er

paralelin kuyruguna takıldılar akp yi reisi eleştirdiler akp nin yaptıgı hizmeti inkar etti nankörler sandık açılınca görürüz renklerini

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan