DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Trabzonspor, Mbia'dan vazgeçmedi

Trabzonspor, Mbia'dan vazgeçmedi

21.06.2015 15:43:02
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, sözleşme imzalamadan Türkiye'den ayrılan Kamerunlu futbolcu Stephane Mbia ile anlaşmak için görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Hurma, yaptığı açıklamada, transferinden vazgeçmedikleri Mbia konusunda bazı teknik detayların netlik kazanmadığını ve bu durumun birkaç gün içinde belli olacağını ifade etti.

Trabzon'a gelerek sağlık kontrolünden geçen Stephane Mbia, tam olarak anlaşmanın sağlanamaması nedeniyle Türkiye'den ayrılmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

said engin

Naci beyin bu uzun ama değerli değerlendirmesini özenle okudum.Objektif kalarak, yaşanan probleme ilişkin önerdiği çözüm önerileri ile konuyu ele almasını önemli görüyorum. Umarım konu bağlamındaki değerlendirmelerini köşe yazıları formatında okumaya devam ederiz. Yazıyı dün ana sayfada okumuştum.Bu gün bakınca bulamadım.Bu tür Çalışmalara okuyucunun daha fazla ulaşabilmesi için bir müddet ana sayfada görülebilecek tarzda başlığın link olarak bulunması gerekir. Emek verilerek yapılmış bir çalışmanın bu kadar kısa sürede ulaşılır olamamasını bir eksiklik olak gördüğümü belirtmek zorundayım..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş