DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Tolgay Arslan sezonun ilk yarısını kapattı

Tolgay Arslan sezonun ilk yarısını kapattı

15.07.2015 21:03:58
Beşiktaş'ın Almanya kampında sakatlanan Tolgay Arslan'ın sol diz ön çapraz bağında kopma tespit edildiği ve en az 5-6 ay forma giyemeyeceği açıklandı.

Beşiktaş Kulübü'nün doktoru Sarper Çetinkaya, siyah-beyazlı takımın akşam antrenmanında gerçekleştirdiği çift kale maç sırasında sakatlanan ve sahadan gözyaşlarıyla ayrılan Tolgay Arslan'ın durumuyla ilgili açıklamada bulundu.

Maçın hemen başında gerçekleşen pozisyonda oyuncunun dizinin döndüğünü belirten Çetinkaya, "Tolgay'ın sol diz ön çapraz bağı koptu. Ameliyat olması gerekiyor" ifadesini kullandı.

Sarper Çetinkaya, Tolgay'ın bir an önce ameliyat edileceğini kaydederek, "Oyuncumuz ameliyat edilip, tedavisine başlanacak. Sahalara dönüşü 5 ila 6 ay arasında olacak" şeklinde konuştu.

Tolgay Arslan, siyah-beyazlı ekibin akşam antrenmanında orta alana yakın bir bölgede genç futbolcu Eslem Öztürk'ten sıyrıldıktan sonra çime ters basmış ve acı içinde yerde kalmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ekol türk

Yahu kardesim yeni anayasa gündemde iken neolur vatanini milletini sevenler idami bu teröristler icin sürekli gündeme getirin korkmayin sadece bu katiller icin mutlaka idam gelmeli.sonradan istismarini engelleyere vahsi katiller icin.siyasi idam degil.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş