DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TOGG fabrikası personel alımı | 1500 kişilik kadro ve işe alım şartları

TOGG personel alımı ne zaman? Türkiye’nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) üretiminde ve Gemlik tesisinde istihdam edilmek üzere 1500 personel alımı yapılıyor. TOGG personel alımı şartları nelerdir? TOGG kaç işçi alacak? Alımlar hangi kadrolardan yapılacak?

9 Ay Önce
2021-01-19 14:48:06

TOGG resmi sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yaparak personel alımı yapacağını belirtti. "Gemlik Tesisimizin zemin güçlendirme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ana yüklenici firma, 'Yapı Merkezi' ile anlaşma imzalandı. Üst yapı için mobilizasyon alan çalışmaları başlatıldı. Üst yapı için ocak ayında 200 toplamda 1.500 personel istihdam edilecek. Toplamda 1.500 kişilik yatakhane, 350 kişilik yemekhane…. Alt yapı çalışmalarına son durum; yapılan kazı 550 bin metreküp, yapısal dolgu 225 bin metreküp, zemin güçlendirme kolonu 30 bin 900 adet. Boya enerji ve gövde binalarının alt yapı çalışmaları tamamlandı. Bizi izlemeye devam edin." şeklinde bir açıklama yaptı.

TOGG fabrikasına hangi kadrodan personel alımı yapılacak?

Alımların hangi kadrolardan olacağı merak konusu haline geldi. TOGG fabrikası konu hakkında bir bilgilendirme yaptı.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Gemlik Tesisi'ndeki üst yapı inşaatı için bu ay 220, toplamda ise 1.500 personelin istihdam edileceği bildirildi. TOGG'un Twitter hesabından yapılan videolu paylaşımda, Gemlik Tesisi'ndeki çalışmalara ilişkin bilgiler verildi.

Paylaşımda, "2021 yılına planlarımız doğrultusunda üst yapı çalışmalarına başlayarak girdik. Gemlik Tesisimizde üst yapı inşaatı için ocak ayında 220, toplamda 1.500 personel istihdam edilecek. Bizi izlemeye devam edin." ifadelerine yer verildi.

- Otomotiv Mekanikçisi

- Otomotiv Gövde ve Boya Onarımcısı

 

- Otomotiv Ön Düzen ve Balansçı

 

- Otomotiv Elektro mekanikçisi

 

- Otomotiv Sac Şekillendiricisi

 

- Otomotiv Tasarımcısı

 

- Otomotiv mühendisliği

 

- Makine / Elektrik-Elektronik / Yazılım mühendisliği

 

- Otomobil satış danışmanlığı

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş