DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

THY'den Senegal'e kırtasiye yardımı

THY'den Senegal'e kırtasiye yardımı

12.07.2015 22:16:50
THY, Senegal'deki ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıttı.

Başkent Dakar'a 30 kilometre uzaklıktaki Yeumbeul köyüne giden THY ekibi, imkansızlıklar içinde öğrenim gören 127 çocuğa kırtasiye malzemesi verdi.

Derme çatma birkaç kulübeden oluşan 20 yıllık köy okulu Mame Cheir Mbaye'nin Müdürü Dumar Sadio, THY yetkililerine yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Öte yandan THY ekibi, Dakar'daki "Empire des Enfants" çocuk eğitim ve kültür merkezini de ziyaret ederek, Ramazan Bayramı öncesinde buradaki çocukları da verdikleri hediyelerle mutlu etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Baran

Mehmet olgun sen yine Kurtlerle ilgili her konuda mantar gibi bitiyorsun. Sanirim gomulme momulme dedigine gore meslegin mezar kaziciligi olmali. Dikkat et icine yuvarlanmayasin.madem sacma sapan bi iddia ortaya atmissin. O halde sizler de def olun geldiginiz orta asya bozkirlarina donun. Gelip burdaki yerli halklari barbarca katlettiniz.siz buraya sonradan geldiniz.tas ustunde tas birakmadiniz. Ama Hz. Nuhtan bu yana buralar Kürt yurdu. Kurtler burada yasar. Ve yasadiklari yerde Kurdistani kurma haklari vardir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş