DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

THY Avrupa'nın en iyisi seçildi

THY, Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri'nde, 5 sene üst üste 'Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi' ödülüne layık görüldü.

16.06.2015 16:36:27

THY tarafından yapılan açıklamaya göre, şirket, önceki 4 yılda olduğu gibi bu yıl da Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri'nde "Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi" unvanını almaya hak kazandı. Şirket ayrıca, "Dünyanın En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu", "Dünyanın En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" ve "Güney Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi" ödüllerine de layık görüldü.

ÖZEL YOLCU SALONU ÖDÜLÜ

İkram ve aktivite konseptinden ambiyansına kadar her detayıyla rağbet gören Turkish Airlines Lounge Istanbul, THY'ye dünya sıralamasında "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu" ödülünü kazandırdı.

İKRAM KONSEPTİ

Turkish Airlines Lounge Istanbul ayrıca, yolcularının beğenisine sunduğu farklı ve zengin ikram hizmetiyle geçen yıl olduğu gibi bu yıl da "En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı" ödülünün alınmasını sağladı. Turkish DO & CO tarafından hazırlanan gerek uçak içi, gerek özel yolcu salonunda yolculara takdim edilen ikram konsepti de bu başarının elde edilmesine katkıda bulundu.

Ödüller, bugün Paris'te düzenlenen bir törenle Skytrax Üst Yöneticisi (CEO) Edward Plaisted tarafından THY Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil'e takdim edildi.

SKYTRAX YOLCU TERCİH ÖDÜLLERİ

Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri, küresel havacılığın farklı alanları üzerinde geliştirilen araştırmaları ticari kaygılardan bağımsız olarak gerçekleştirirken, performansı esas alarak her yıl havayolu şirketlerini ödüllendiriyor.

THY, 2007 yılında Skytrax tarafından yapılan denetlemeler sonucunda, yolcu memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı geliştirdiği yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde 4 yıldız almaya hak kazanmıştı. Şirket, halihazırda 4 yıldızlı havayolu şirketi unvanını muhafaza ederken, bu yıl kazandığı ödüllerle havayolu yolcuları nezdinde tercih edilme başarısını bir kez daha tescillemiş oldu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Rukiye karadeniz

Elerine yüreklerine kurban olduklrım cesatetin destanını dünyaya gösterdiniz ellerinize sağlık Rabbim. bün asker polis vekollukkuvvetlerimize güç kuvvet versin ALLAH ve resulü yardımcınız olsun Amin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan