DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TFF ile TOGEM-DER arasında iş birliği protokolü imzalanacak

TFF ile TOGEM-DER arasında iş birliği protokolü imzalanacak

7 Yıl Önce
2015-06-03 16:42:44
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği (TOGEM-DER) arasında yarın iş birliği protokolü imzalanacak.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, protokol kapsamında Aksaray ve Eskişehir'de yapılacak iki anaokulu ve mini sahalar, TFF'nin katkılarıyla inşa edilecek. Zihinsel engelli çocukların erken yaşta eğitimle hayata adapte olmalarının amaçlandığı projenin imza törenine, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile TOGEM-DER Başkanı Saadet Gülbaran katılacak.

TFF'nin Riva'da yer alan idari merkezinde yapılacak tören, saat 13.30'da başlayacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ebumusab

Yahya kardes hudaparlilarin tamami neden senin gibibdusunuyor.Allah askina bu nasil bir ruh halidir.kanitli ispatlidir butun hizbullah cinayetleri. Sen hala nasil inkar edebikiyorsun.hizbullahin kendisi izettin yildirimi kacirdigini sonra sorguladigini itiraf etti.sonra yok efendim derin devlet gelip elimizden aldi biz birakip kactik dediler. Sonra da ogrendik ki oldurulmu. Allah askina eger gercekten muslumansan bu aciklamaya sen inanir misin.hizbullahin diger cinayetlerini de teker teker anlatalim yani.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş