TFF Başkanı Nihat Özdemir sağlık durumu nasıl?

Korona olan Nihat Özdemir'in sağlık durumu nasıl? Koronavirüs salgını tüm hızıyla yayılmaya devam ediyor. Artan korona vakalarına karşı yeni tedbirler alınırken, korona testi pozitif çıkan isimlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, korona testinin pozitif çıktığını açıkladı. Peki TFF Başkanı Nihat Özdemir sağlık durumu nasıl?

02.12.2020 18:26:23

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandı. TFF'den yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sayın Nihat Özdemir'in yaptırdığı Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumu iyi olan başkanımızın tedavi ve karantina süreci başlamıştır" ifadeleri kullanıldı.

Son olarak koronaya yakalanan isimler arasında Yılmaz Vural da vardı. Koronavirüs nedeniyle hastanede yoğun bakıma tedavisi süren Yılmaz Vural'ın eşi Seda Vural eşinin entübe halinde yoğun bakımda olduğunu belirterek, “Şu an görüştüm yoğun bakımdaki doktorlarla. Durumunun biraz daha iyiye gittiğini düşünüyorlar ama bu bir süreç. Bebek adımları ile yavaş yavaş gidecek bir süreç. Bunu hep beraber bekleyeceğiz ve bol bol dua edeceğiz” diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)