SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Temel Karamollaoğlu'ndan Mursi açıklaması

Temel Karamollaoğlu'ndan Mursi açıklaması

Darbeyle görevinden uzaklaştırılan Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin şehedat haberinin ardından Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'ndan ilk açıklama geldi.

Temel Karamollaoğlu'ndan Mursi açıklaması
17.6.2019 22:58:27

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Mısır zindanlarında tutuklu bulunan ve bugün mahkeme salonundan şehadete yürüyen Mısır'ın ilk seçilmiş cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi için sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Karamollaoğlu, şehadete yürüyen Mursi'nin "tavizsiz duruşu, hayatı ve mücadelesi ile tarihe örnek bir şahsiyet olarak geçecek, her daim gelecek nesillere rehber olacaktır." dedi.

Karamollaoğlu'nun ifadeleri şu şekilde:

Askeri darbe ile görevinden uzaklaştırılan, Mısır'ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin mahkeme salonunda vefat etmiş olduğunu büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım.

İnanıyorum ki Muhammed Mursi tavizsiz duruşu, hayatı ve mücadelesi ile tarihe örnek bir şahsiyet olarak geçecek, her daim gelecek nesillere rehber olacaktır. Bu vesile ile merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, Mısır halkına ve bütün İslam dünyasına başsağlığı diliyorum.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

M DUMAN / 18.6.2019 11:04:08
Senin safın belli ; Sen din düşmanları ile berabersin ; Sen koministlerle berabersin; Sen çamlıca camiye karşı olanlarla berabersin hatta sen direk karşısın; Sen 28 şubatçılarla berabersin; Sen gezicilerle berabersin ; Sen fetocularla çaktırmadan berabersin. Kısaca sen fesadın yanındasın sen kötülügün yanınıdasın sen şeytanın yanındasın sen MÜRSİ'yi agzına alma o şehitlik mertebesine ulaştı senin yerin belli
/ 18.6.2019 06:52:22
Sen ne anlarsın dik duruşdan,sen git din düşmanlarına ve darbecilere payandalik asansörlük yap.Konuşacak yüz bulmana da hayret ediyorum.
İrfan Soydan / 18.6.2019 03:24:50
Allah'ın adıyla...'Muhakkak ki Allah inananları müdafaa eder. Allah HAİNlerin ve NANKÖRlerin HİÇBİRİni kesinlikle sevmez.' Hacc Suresi 38. Allah biliyor ki; Mursi hiçbir zaman; davasını küçük menfaatler uğruna firavunlara satanlardan olmadı... Birileri utanmalı diyeceğim de; anlaşılan utanmak da defterden silinmiş...
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR