DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TBF Olağanüstü Genel Kurulu başladı

TBF Olağanüstü Genel Kurulu başladı

27.05.2015 11:29:08
Türkiye Basketbol Federasyonu'nun (TBF) olağanüstü genel kurulu başladı.

Ankara Hilton Otel'de yapılan genel kurulda, 187 delegeden 145'inin katılımıyla çoğunluk sağlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından yapılan oylamada divan başkanlığına Prof. Dr. Erdal Poyrazoğlu seçildi. Divan kurulu Hakan Özköse, Levent Ertem, Alper Yılmaz ve Ahmet Tümer'den oluştu.

Genel kurulda, federasyon başkanı Harun Erdenay'ın yaptığı açılış konuşması sonrasında mali, faaliyet ve denetleme raporlarının görüşülmesine ve yönetim ve denetim kurullarının ibrasına geçildi.

Kurulda, Erdenay ve Lutfi Arıboğan başkanlık için yarışacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mesut koçkesen

sizleri kutluyorum ,parelel örgütün hukukçuları ve askerleri ve uzantılarınca şahsıma komplu kuruldu TEMAMI RESMİİ BELGELİ OLMASINA RAGMEN yine paralel hukukçular tarafından kapatıldı niğde c savcılıgında olan 2011/5352 esas dosyaya bakmanız yeterli ve irtibatlarınız halinde daha detaylı bilgi verecegim İRTİBAT KURMANIZI RİCA ETMEKTEYİM

ali

kontrolsüz yabancılar meclise girince talep ve istekleride böyle garip ve ülke menfaatlerinden uzak olabiliyor. yahudi albayın gelmesinin kime ne faydası var. bu nebiçim salakça bir istektir öyle. chp ve hdp nin yoldan çıktığının çok büyük bir göstergesidir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş