DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TBF'nin yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

TBF'nin yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

03.06.2015 20:54:34
Türkiye Basketbol Federasyonu'nun (TBF) 27 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulunda göreve gelen Harun Erdenay başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, ilk toplantısını yaptı.

TBF'den yapılan açıklamada, Harun Erdenay başkanlığında gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısında, yeni döneme yönelik plan ve projeler ile üyelerin basketbola en etkin şekilde yapacakları katkılar için oluşturulacak çalışma gruplarının belirlendiği belirtildi.

Toplantıda, federasyonun yapısı ve genel işleyişi konularında yönetim kurulu üyelerine bilgi aktarıldığı, yapılan görev dağılımı kapsamında Hüsnü Karagözoğlu, Akın Suel, Dinçer Çetintaş, Kemal Akar ve Efe Aydan'ın asbaşkanlık görevine getirildikleri paylaşıldı.

Yönetim kurulu üyeleri arasında; milli takımlar, ligler, tesisler ve yatırımlar, kurumsal iletişim, mali ve idari işler, kulüpler ve teşkilat ilişkileri, medya, yurt dışı ilişkileri, stratejik planlama, altyapılar ve bölgesel yapılanma gibi konularda çalışma grupları oluşturulmasına karar verildiği ifade edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ebumusab

Yahya benim adim ebumusab once adimi dogru yaz.Sonra iftiraci ve ihale duskunu borazanci bir gazeteye inanmami bekleme.Boyle bir gazete sizleri anlatiyorsa kendinizden suphe etmeniz lazim.iktidar yalakasi ve iftiralarla dolu binlerce haber yapiyor hergun.diger konu kendimle celismedim gercekleri yazdim.ama ismimi bile bilincli olarak yanlis yazan birisi inandiriciligini yitirmistir.senin soylediklerin tamamen gercekdisidir.sen sadece hizbullahin propagandasini yapiyorsun. Allah seni islah etsin. Gercekler senin soylediklerinin tam tersidir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş