SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO
Tarım Bakanı Fakıbaba: Et ithalatı bana da doğru gelmiyor

Tarım Bakanı Fakıbaba: Et ithalatı bana da doğru gelmiyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 'Et ithalatı bana da doğru gelmiyor. Ama dar gelirli et yemesin mi? Üreticiye de destek veriyoruz.' dedi.

Tarım Bakanı Fakıbaba: Et ithalatı bana da doğru gelmiyor
11.01.2018 13:30:28

Türkiye Jokey Kulübü'nün (TJK) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'yla birlikte gerçekleştirdiği Kadın Seyis Eğitim Projesi'nin sertifika programının ardından Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba basının sorularını yanıtladı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Gaziantep, Şanlıurfa, ve Diyarbakır'da kuraklık gelmese bile gelebilme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz. Buralarda ürün değişikliğine geçebiliriz. Su imkanlarını çok iyi değerlendirmemiz lazım" dedi.

Bakanı Fakıbaba, Kılıçdaroğlu'nun Fransa'dan et ithalatına ilişkin Müslüman olmayan ülke eleştirilerine ilişkin ise şunları ifade etti: "Burası muz cumhuriyeti değil. Et nasıl alınır bunların kuralları vardır. Kılıçdaroğlu'nun tarım konusunda biraz daha çalışması lazım. Et ithalatı bana da doğru gelmiyor. En çok beni üzüyor. O eti ben de eşim de çocuğum da yiyor. Daha önceden nerdeydiniz kardeşim? Bizimle mi gözünüz açıldı? Dar gelirli et yemesin mi? Üreticiye de destek veriyoruz."


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  erdal / 11.01.2018 15:06:42
  milleti iyi düşünüyorsunuz o yüzden asgari ücret 1604 tl fakıbaba kendiniz çalıyorsunz kendiniz oynuyorsunuz iyi kelimeyide siz söylüyorsunuz.
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR