DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Tarık Toros'tan Erdoğan'a tehdit!

Bugün TV Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, Menderes’e yapılan darbenin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı idam ile tehdit etti.

28.05.2015 16:05:45

Sabah.com.tr'nin haberine göre; Romanya Devlet Başkanı sarayının önünde poz veren Tarık Toros Facebook hesabından yaptığı paylaşımda Erdoğan'ın sözleri ile Çavuşesku arasında anlamsız bağlantılar kurarak idam imasında bulundu.

CUMHURBAŞKANI'NIN SÖZLERİ ÜZERİNDEN İDAM İMASI!

 Tarık Toros, Menderes'e yapılan darbenin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etti.

Romanya Devlet Başkanı sarayının önünde poz veren Tarık Toros Facebook hesabından yaptığı paylaşımda "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakilere kalacak" demiş. Rumence "Halkın evi" koymuş, o derece. Hakikaten öyle olmuş. Bitirmek üzereyken idam edilmiş. "

27 MAYIS'IN YILDÖNÜMÜNDE SİNSİ İDAM BENZETMESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Kendim için yapmıyorum, benden sonrakiler kalacak"ve "Halkın evi" şeklindeki açıklamaları üzerinden Çavuşesku'nun idamı arasında bir bağlantı kurmaya çalışan tetikçi yazara 27 Mayıs darbesinin yıldönümünde paylaştığı bu alçak yoruma sosyal medyadan tepki yağdı. "Devrilirken yanında kimse yokmuş. Çenem düştü" diyerek Erdoğan'a idam tehdidinde bulundu.

Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar Savcılara suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladılar.

"ÇAVUŞESKU SARAYI BİTİREMEDEN ASILDI(!)"

İşte Tarık Toros'un Facebook hesabından paylaştığı çirkin ifadeler:

"Çavuşesku'nun hiç oturamadığı saray burası…Bükreş'te. Dünyanın en heybetli üçüncü kamu binası. Eleştiriler üzerine "kendim için yaptırmıyorum, benden sonrakiler kalacak" demiş(!) Hakikaten öyle oldu, bitirmek üzereyken idam edildi. Rumence'de "Halkın evi" koymuş adını, o derece(!) Kent kabristanında eşi ile yanyana yatıyor. Üzerinden yol geçmiş, geçen sene kenara taşımışlar. İbretlik. Çenem düştü."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

furkan

150 dilde yazsanızda sonucu değiştiremezsiniz.onlar laftan anlamazlar. pkk sadece silahtan anlar. şimdi sırtını amerikayada dayadıkları için hiç kimseyi dinlemezler. işte bütün dünyanın gözleri önünde amerikanın teşviki ve talimatıyla pkk çetelerinin tetikçiliğiyle soykırım yapılıyor. hadi bakalım medeni dünyadan ses çıksında görelim.

ADEM

alçak karaktersiz bunlar.halen akıllanmadılar elbet ahiret var sizin gibi ihanetçilerle görülecek hesabımız var

Görüş Bildir Bizimle Paylaş