DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Suudi Arabistan'dan Suriyeli milletvekillerine Esed teklifi

Suriyeli milletvekili Muhammed Cesim an-Nadir, Suudi Arabistan ve Esed hakkında çok önemli bir iddiada bulundu...

5 Yıl Önce
2017-01-27 22:49:00

Suriyeli milletvekili Muhammed Cesim an-Nadir, Suudi Arabistan'ın Esed'den ayrılmaları ve Suriye hükümetine karşı çıkmaları için kendilerine para teklifinde bulunduğunu iddia etti.

Sputnik'e demeç veren Nadir, teklifin Suriye'nin Riyad Büyükelçisi Mehdi Dahalalla'nın evinde yapıldığını belirtti. Suudi yetkililerin ‘evlerle ve parayla' Suriyeli siyasetçileri ‘provoke etmeye' çalıştığını ifade eden milletvekili, şöyle devam etti: 

“Mevcut pozisyonumuzu değiştirmemiz halinde bize açık çek teklif ettiler. Ancak insan kendi ülkesinden ve halkından vazgeçemez. Bizler Suriye'nin, topraklarımızın ve cesur ordumuzun yanındayız.”

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

sadullah

suudiler fırsat bulsa bizi de sırtımızdan HEMEN HANÇERLER. bunlar eski osmanlı dönemimizden YANIKLAR .. bu suud hanedanı sonu yakındır. para ve zorbalıkla duruyor orada. ABD her yerden önce sözde demokrasiyi sözde arabistana getirmeliydi.

yusuf çakmanus

Çok nadir bir mahluk ordumuzun yanındayız demiş.Yalan 6 yılda ölen 600000 insan kimin halkı şerefsiz.Marksiz.leninist,kominist,diktatör esedin uşağı sonunuz yakındır.Para verse siz herşeyinizi. satarsınız

Görüş Bildir Bizimle Paylaş