DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Suudi Arabistan'da Corona virüsü

Suudi Arabistan'da Corona virüsü

31.05.2015 23:06:56
Suudi Arabistan'da solunum yolu enfeksiyonuna neden olan Corona virüsü bulaşan bir kişinin öldüğü bildirildi.

Sağlık Bakanlığının internet sitesinde yer alan açıklamada, Hofuf kentinde Corona virüsüne yakalanan 57 yaşındaki Suudi Arabistan vatandaşı bir kadının hayatını kaybettiği ifade edildi.

Açıklamada, Eylül 2012'den beri bu virüsten ölenlerin sayısının 446'ya yükseldiği belirtildi.

Suudi Arabistan'da bin 14 kişi virüsün neden olduğu hastalığa yakalandı, bunlardan 562'si iyileşti.

Suudi Arabistan başta olmak üzere Ortadoğu ülkelerinde görülen Corona virüsü, akciğerleri ve böbrekleri tahrip ediyor. Bağışıklık sistemini çökerten virüsün, uzun süreli yakın temasla bulaştığı belirtiliyor. Kaynağı hakkında yeterli bilgi olmayan virüse karşı henüz koruyucu aşı veya ilaç tedavisi bulunmuyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

erkam

her yer zulüm her yer kerbela yezid in torunları yeni kerbelalar yaşatmak için kolları sıvamış mazlum ve mustaz'af ları hedef tahtasına oturtmuş zulmün her türlüsünü uygulamak için pusuda yatmış bekliyor. Kurbanlik koyun gibi beklenenin bir anlamı yok zillet içinde yaşamaktansa cihad meydanlarında cenge tutuşmak daha isabetli ve yerindedir. Yarabbi sen müslümanlara güç kuvvet ver onları ıslam düşmanlarına karşı koru ve muhafaza et. Zalimleri kahhar ismin ile kahru perişan et. Bir aylık mesafeden kalplerine müslümanların korkusunu yerleştir ya rabbi. Amin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş