Survivor 2021 yarışmacıları kimler?

2021 Survivor oyuncuları kimler olacak? Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Survivor yarışması her sene iddialı isimlerle izleyiciyi ekranlara kitliyor. Bu yılda merakla beklenen Survivor oyuncuları hakkında araştırmalar devam ediyor. Peki ama Survivor'ın 2021 kadrosunda kimler var? 2021 Survivor oyuncuları kimler? İşte merak edilen yarışmanın, merak edilen oyuncuları hakkında detaylı bilgiler...

02.01.2021 15:46:26

"Issız Adam" filmiyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve bu isimle anılan Cemal Hünal, Survivor 2021 kadrosu içerisinde yer alıyor. Acun Ilıcalı resmi instagram hesabı üzerinden "Issız adam, ıssız ada" notuyla Cemal Hünal'ın ilk yarışmacı olduğunu duyurdu. 

Cemal Hünal'ın yanı sıra oyunculuğuyla ve güzelliğiyle son zamanlarda sıklıkla konuşulan Öykü Çelik'te Survivor 2021 kadrosunda bulunuyor. Yaralı bir kargayı kurtarıp arabasına alan Çelik, magazin muhabirlerine "“Aileme ve yakın dostlarıma Survivoröncesi hediyelerini verip adaya mutlu bir şekilde gitmek istedim. Çok heyecanlıyım” açıklamasında bulundu.

Aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban da kadroda yer alacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)