SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Süper lig maçları seyircili mi oynanacak?

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Süper Lig maçlarının seyircisiz oynanacağı konusundaki haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Süper lig maçları seyircili mi oynanacak?
21.5.2020 13:01:27

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüs nedeniyle Süper Lig maçlarının seyircisiz oynanacağı konusundaki haberlerle ilgili konuştu: "Yarın Başakşehir'in Kopenhag maçı var. Hafta sonu lig maçları var. Bunlar planlandığını gibi devam edecek. Maçlar seyircili olarak oynanacak." dedi.

Açıklamalarının devamında Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı ilgilendiren konularla alakalı bilgi vermek istediğini söyleyen Bakan Kasapoğlu, “Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın sportif anlamda kapsamlı çalışma alanı var. 700 bin öğrenci yurtlarımızda kalıyor. Bu arkadaşların korunması, önleyici tedbirler kapsamında. Bununla ilgili çalışmalar devam ediyor. Odaların temiz tutulması ve temizlik noktasında arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi söz konusu. Bunun yanında gençlik programları kapsamında yürütülen çalışmalar var. Mart ve nisan aylarındaki çalışmaları erteledik. Uluslararası çalışmaları da ertelemiş durumdayız. Gençlik merkezleri ve gençlik kampları yoğun şekilde dezenfekte ediliyor. Merkezlerimizi kullanan gençlerimiz, vatandaşlarımız ve kamplarımızdaki misafirlerimiz açısından bütün faaliyetler devam ediyor” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR