DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Soylu açıkladı: Saatin markasını görebiliriz

Terörle mücadeleyi değerlendirdiği toplantıda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'İHA ile teröristin kol saatinin hangi marka olduğunu görebilecek kabiliyetteyiz' dedi.

4 Yıl Önce
2017-09-10 13:55:03

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu  İHA'larla ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "İHA ile teröristin kol saatinin hangi marka olduğunu görebilecek kabiliyetteyiz" dedi.

Bakan Soylu şunları söyledi:

"Sadece İHA'lar uçmuyor. Bütün dünya hayranlıkla 'siz bunları nasıl gerçekleştiriyorsunuz' diye bakıyorlar. Öyle kolay iş değil. Jandarma ve Emniyet'in, Genelkurmay'ın kendi izleme merkezi var."

"TERÖR PAZARLIĞI YAPIYORLAR"

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun açıklamalarına tepki gösteren Bakan Soylu, "Ne pikniği hangi piknik. Teröristlerle oturmuş terör pazarlığı yapıyorlar. Bütün teröristleri orada bir şekilde imha ediyoruz. Kandil konuşuyor, CHP'den bir milletvekili topa giriyor. Avrupa'sız olur mu bu iş, hemen BBC topa giriyor." diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Eğer bu söylenenler doğruysa görüntüler neden yayınlanmıyor, yayınla görüntüleri tartışmaları bitir..

sen ne kadar konuşursan konuş hakkari halkı bombaladığınız 4 kişiyi biliyor ve tanıyor s. soylu..ayrıca s. tanrıkulu o dört kişinin kim olduklarını tek tek açıkladı..yalanlayabildiniz mi? abd nin de kullandığı bu silahlar pakistan ve afkanistan sayısız sivil insanın canını aldı .abd özür de diledi...siz ise hala....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş