DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Soylu: 28 belediyeye kayyum atanacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Önümüzdeki dönemde 20 bin polis alacağız' dedi.

6 Yıl Önce
2016-09-09 18:01:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Önümüzdeki dönemde 20 bin polis alacağız" dedi. Soylu ayrıca "28 belediyenin yönetimi 15 gün içinde Kandil'den milletin iradesine geçecek" açıklmasında bulundu.

Sürücüleri bıktıran uygulama kaldırıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, elektronik radar sistem uygulamasının kaldırıldığını açıkladı. Soylu, “Hükümetimiz yeni bir düzenleme yapmış. Bugün Maliye Bakanlığı ile Bakanlığımız arasında 11 gün içerisinde yürürlüğe girmesi beklenen protokolü imzaladık. Tuzak radar uygulaması, elektronik radar uygulaması sona ermiştir” dedi. 

  .

YORUMLAR (2)

Hakan

Hükümetin bu yaklaşımı ilerde sosyal patlamalara yok acar. Hükümet Hdp nin masumu oynamada ne kadar usta olduğunu unuttu sanırım. Kurt halkının oylarının devlet tarafından kale alınmadığı propagandasına herkes hazırlansin. Dağa çıkmalar artacaktir. Örgütün bundan sonra yapacağı en şiddetli çatışmaya bir gerekçe olarak bu durum ifade edilecek. Devlet pkk yi ve hdp yi yeniden aktör haline getirmekle büyük yanlış yapıyor. Hele PKK d3stekcisi adı altında açığa alınacak ogreym3n memur olayı da bu işi içinden çıkmaz bir hale getirecek. Hükümet yanlış yapıyor... örgütle böyle mücadele edilmez...

hakikat

çok güzel bir gelişme. hatta çok geç kalındı.artık bölge halkı da bu teröristlerin ne mal olduğunu iyice gördü.şimdi pkkyı yok etmenin ve bölgeyi tamamen temizlemenin tam zamanı.halkın da çok büyük bir kısmı da devletin yanında.doğu güneydoğuda gerekirse bütün il ve ilçe belediyelerine kayyum atansın.haydi hayırlısı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş