DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sosyal medyada tartışma büyüyor: ABD'de Nihat Erim fotoğrafından sonra 'maklube' tarifi paylaşıldı

Amerikan Büyükelçiliği'nin 71 darbesinin Başbakanı Nihat Erim'in fotoğrafını paylaşmasının yankıları devam ederken, New York Times gazetesi de 'maklube' tarifi paylaştı...

5 Yıl Önce
2017-01-06 00:00:40

Reina ve İzmir saldırısının arka planında olmakla suçlanan ABD, 71 darbesinin Başbakanı Erim'le ne güzel günlerimiz olmuştu mesajı verirken, New York Times'ta, da Türkiye'de daha çok cemaatçilerin "resmi yemeği" olarak bilinen maklube hakkında tanıtım yazısı çıktı.

Ajansların aktardığı bilgide; Hükümetin Türkiye'de cemaate karşı yaptığı operasyonlar sürerken, ünlü Amerikan gazetesi New York Times ilginç bir haber yayımladı.

Gazetenin "yiyecek" bölümünde, Francis Lam imzasıyla, Türkiye'de daha çok cemaatçilerin pişirdiği yemek olarak bilinen "maklube"nin tanıtımı yapıldı.

Nihat Erim paylaşımının yankıları devam ederken, bir anda New York Times'ın 'maklube' tarifini paylaşması, sosyal medyada tartışma yarattı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ahsen

bütün islam alemi anlasın fitne amerika zalim amerika katil amerika amerikayı yıllarca müttefik görenler ellerini başlarının arasına alıp kara kara düşünsünler.fitneyi kendinden farklı düşünen ehli kıbleyi zannedenler ölen çocukların vebalini ne yapacaklar.tek yol ehli kıbleye hoşgörü ve batıya karşı beraber kenetlenmekle mümkündür.

Abdullah

Her şeyi tersine mi çevireceklerAkıllarınca millete korku saliyorlarYahudi entrikaları.Hesap üstünden hesap vardır da onlar ededursunlarRabbim tuzaklarınızı başınıza geçire...Kazdığınız kuyuya düşesiniz.Fetö şeytanı obama ve bush ve arielmatik şharon ile haşredile

Görüş Bildir Bizimle Paylaş