Sokağa çıkma yasağı bu gece mi başlıyor? Hafta sonu sokağa çıkma yasağı saat ne zaman saat kaçta başlayacak?

Sokağa çıkma yasağına ilişkin kafalar bir hayli karışıktı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni kısıtlamalar getirildi. Buna göre, saat 10:00 ile 20:00 saatleri hariç sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Hafta sonu sokağa çıkma yasağının ne zaman başlayacağı konusunda tartışmalar söz konusu idi. Bazıları sokağa çıkma yasağının Cuma akşamından başlaşlayacağını söylerken bazıları ise sokağa çıkma yasağının cumartesi günü 20:00’den sonra başlayacağını söylüyordu. Hafta sonu sokağa çıkma yasağındaki soru işaretleri ortadan kalktı. Peki Sokağa çıkma yasağı bu gece mi başlıyor? sokağa çıkma yasağı ne zaman?

20.11.2020 20:02:16

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı saat ne zaman saat kaçta başlayacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumartesi ve Pazar günü uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: Hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması yarın başlıyor. Cumartesi saat 20.00'den Pazar sabah 10.00'a kadar. Pazar günü ise akşam 20.00'den Pazartesi sabah 05.00'e kadar. Zorunlu tedbirlere gönüllü tedbirlerle destek olmanızı bekliyoruz. Kendinize ek kısıtlar koyarsanız, seviniriz.

koca

20 yaş altına yasak var mı?

konona

20 yaş altı profesyonel veya milli sporcular, profesyonel veya milli sporcu olduklarını belgelemeleri kaydıyla sportif faaliyetleri (müsabaka, antrenman, bu amaçlarla seyahat vb.) kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olmayacaktır.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)