SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Sisi Yönetimi’nden küstah açıklama: ABD’nin, Türkiye yaptırımlarını mutlulukla karşılıyoruz!

Sisi Yönetimi’nden küstah açıklama: ABD’nin, Türkiye yaptırımlarını mutlulukla karşılıyoruz!

Türkiye'nin, Barış Pınarı Harekâtı'ndan rahatsız olan Mısır'daki darbeci Sisi yönetiminden küstah bir açıklama geldi. Mısır Dışişleri Bakanlığı, Facebook sayfasında yayımladığı açıklama ile ABD Başkanı Trump’ın Türkiye’ye yönelik yaptırımlarını mutlulukla karşıladığını duyurdu.

Sisi Yönetimi’nden küstah açıklama: ABD’nin, Türkiye yaptırımlarını mutlulukla karşılıyoruz!
17.10.2019 18:10:33

Türkiye'nin, Suriye'ye düzenlediği Barış Pınarı Harekâtı'ndan rahatsız olan Arap ülkelerinin başında gelen ve Arap Birliği'ni toplayarak, Türkiye'ye karşı kınama bildirisi çıkartan Mısır'daki darbeci Sisi yönetiminden küstah bir açıklama geldi.

Mısır Dışişleri Bakanlığı, Facebook sayfasında yayımladığı açıklama ile ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye yönelik yaptırımlarını mutlulukla karşıladığını duyurdu.

“Mısır, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye rejimine yönelik yaptırımlarını mutlulukla karşılıyor” ifadelerini yer aldığı açıklamada, Türkiye'nin uluslararası hukuku çiğnediği savunuldu.

Bakanlık, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekâtı nedeniyle Suriye'de binlerce kişinin evinden edilmesini ise üzüntüyle karşıladıklarını söyledi.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

hakan / 17.10.2019 21:19:31
islam dünyasının yüz karası 21, asrın emperyalizme gönüllü köle olan kölesi,
/ 17.10.2019 20:13:48
ÜLKESİNİN ÇIKARLARINI ABD+ İNGİLİZE VE İSRAİLE PEŞKEŞ ÇEKEN ÜLKESİNİN BE HALKININ ÇIKARLARINI KORUYAMAYAN AFRİKANIN EN BÜYÜK VE EN FAZLA MÜSLÜMAN NÜFUSA SAHİP ÜLKESİ ABD NİN UŞAKLARI KÜÇÜK BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ VE SUİDİ KRALLIĞININ UŞAKLIĞINI YAPAN ZAVALLILAR SİZ SİZ İLK ÖNCE BOYNUNUZDAKİ EMPERYALİST TASMADAN KURTULUN SONRA BAŞKALARINA DİL UZATIN İNŞAALLAH GERÇEK MISIRLILARIN İKTİDARI YAKINDIR VESSELAM
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR