DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şırnak'tan bir acı haber daha

Şırnak’ta askeri üs bölgesine düzenlenen saldırıda 1 asker yaşamını yitirdi.

11.08.2015 09:38:24

Şırnak'ta Akdizgin Üs Bölgesi'ne bir grup PKK'lı tarafından ateş açıldı. Saldırıda yaralanan bir asker Şırnak Asker Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak yaralı asker tüm müdahalere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

GENELKURMAY'DAN AÇIKLAMA

Genelkurmay Başkanlığı saldırıyla ilgili  olarak "11 Ağustos 2015 tarihinde saat 00.20 sularında 6'ncı Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı Akdizgin Üs Bölgesine Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından uzun namlulu silahlarla saldırıda bulunulmuştur. Saldırı sonucu Kahraman bir Erimiz ağır yaralanmış ve sevkedildiği Şırnak Asker Hastanesinde kurtarılamayarak şehit olmuştur" açıklamasını yaptı.

Şırnak'ta dün mayınlı saldırıda 4 polis, askeri helikoptere açılan ateşte ise 1 asker yaşamını yitirmişti.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

halodayı

Operasyonlara halk desteği %83 , Taraf,Zaman,Yurt,Gündem gibi Ermeni Tapınak medyası, Şehitlere şehit,teröriste terörist demediği gibi, terörü öven, terörle mücadeleyi sabote eden yayınlar yapıyor....

Ahmet

Şehit haberinde gene asker yaşamını yitirdi demişsiniz. Saçınızı belli ediyorsunuz. Böyle devam ederseniz sitenizi takip etmeyeceğim

salim

dış güçler ne zaman milli bir lidere sahip olduğumuz zaman etrafımızı savaş alanına çeviriyorlar.özal zamanında körfez savaşı erbakan zamanında bosna savaşı tayyip geldiğinde tekra ırak savaşı.paralelle ele geçenidare 2009-2012 arası sılahlar susmuştu .adamların hakimiyyeti elden gidince tekrar silaha başvurdular. o zamanlar şüphelenmişimdir ne akparti ne cemaati desteklerdim. tayyip hatasını anlayıp dönünce yine en büyük riski alıp hakikatı beyan etmesiyle tekrar milli çerçeveye yaklaştı.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş