DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şırnak'ta 2 HÜDA PAR üyesinin silahla öldürülmesi

Şırnak'ta 2 HÜDA PAR üyesinin silahla öldürülmesi

7 Yıl Önce
2015-05-29 21:00:43
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Şırnak'ta HÜDA PAR'lılara yönelik gerçekleştirilen saldırıyı lanetlediğini belirterek "Siyasete şiddet karıştırmak demokrasiye kastetmektir. Siyaseti terörize edenler, yargı önünde hesabını verirler. Millet şiddete prim vermez" ifadesini kullandı.

Akdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından, Şırnak'ta 2 HÜDA PAR üyesinin silahla öldürülmesine ilişkin paylaşımda bulundu.

Akdoğan, "Şırnak'ta HÜDA PAR'lılara yönelik alçak saldırıyı lanetliyorum, Allah hayatını kaybedenlere rahmet eylesin, yaralılara şifa versin. Siyasete şiddet karıştırmak demokrasiye kastetmektir. Siyaseti terörize edenler, yargı önünde hesabını verirler. Millet şiddete prim vermez" değerlendirmesini yaptı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ahmet

HDP/PKK kürtlerin ittihat ve terakki partisidir. Maalesef Abdülhamit'in düşmesi için Saidi Nursi, Mehmet Akif Ersoy gibiler nasıl uğraştılar ve sonra pişman oldularsa, kürtlerin büyük çoğunluğu da ırkçı bir kürt devleti kurulduktan sonra ah vah diyecekler ama bu basiretsizliklerinin karşılığını görecekler. Abdullah ÖCALAN da kürtlerin ATAKÜRT'üdür. Abdullah Öcalan'ın kitaplarını okuyan birisi olarak söylüyorum, O'nu lider kabul eden bir insanın müslüman olması mümkün değildir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş