DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

ŞİÖ dışişleri bakanları Moskova'da toplanıyor

Şanghay İşbirliği Örgütü (ŞİÖ) dışişleri bakanları bugün Rusya'nın başkenti Moskova'da bir araya gelecek.

7 Yıl Önce
2015-06-03 15:21:53

Sputnik'in haberine göre, Kremlin'den yapılan açıklamada toplantıda, Rusya'nın 2014-2015 başkanlık dönemiyle ilgili 'kilit konuların' ele alınacağı belirtildi.

Öte yandan 9-10 Temmuz'da gerçekleşecek ŞİÖ liderler zirvesine hazırlık niteliğinde olan toplantı öncesinde Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de dışişleri bakanlarıyla bir araya gelmesi bekleniyor.

Kazakistan, Çin, Kırgızistan, Tacikistan ve Özbekistan'dan heyetlerin katılacağı toplantının ardından da Rusya Dışişleri Bakanı ve ŞİÖ Genel Sekreterinin ortak bir basın toplantısı düzenleyecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ali

derin devlet uzun süre bu örgütü kullandı. önce pkk ya karşı sonra kirli savaşta taraf olmaycağını söyleyen diğer silami yapılara karşı. bu adamların katlettiği alimleri mi soruyorsunuz. onlarcasını sen de biliyorsun ve bu ülkede vicdanını satmamış tüm müslümnalar biliyor. avukatınız sıtkı zilan bey bile huda par İzzettin YILDIRIM, Fidan GÜNGÖR ve ubeydullah DALAR meselesinde helalleşmeye gitmese hep bu şekil anılacak diyor. ama inşallah herşeye rağmen geçmişleri ile yüzleşirler ve tüm Müslümanlar adına yeni bir sayfa açılır

Görüş Bildir Bizimle Paylaş