DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ses getirecek suikast iddiası

'George Soros Türkiye'de ses getirecek suikast planlıyor ve sonrasında medya ile ortalık karıştırılacak.' İddialar bununla sınırlı değil.

03.06.2015 12:11:36

HABER 7'nin haberine göre; “Türkiye'de önemli ve ses getirecek bir suikast planlanıyor. Ardında da Rusyayı karıştırmak için adamı Boris Nemtsow'u Moskovada öldürten George Soros var. 

Suikastin seçimdem önce gerçekleştirilme ihtimali de söz konusu hatta bununla ilgili bir iki patronun şoförü ile temas kurulduğu bile konuşuluyor. 

Amaç ses getirecek bir cinayet ve ardından medya aracılığıyla sokakları karıştırmak.” 

İşte tüm bu iddialar Takvim'de Ergün Diler'in köşesinde ismi verilmeden açıklamalarına yer verilen gizemli şahısa ait. Bilgiler sadece bununla sınırlı değil. 

Gizemli kişinin aktardığına göre başkanlık seçimlerinde yine SOROS ismi öne çıktı! Brezilya'da, Almanya'da, Türkiye'de, Bosna'da, Hong Kong'daki ayaklanmaların maddi gücünden Soros sorumlu! 

İddialar bunlarla sınırlı değil. Yazıda yer aldığına göre Rusya'da şubat ayında öldürülen Rus Boris Nemtsov olayının ardında Soros ve vakıfları var. Nemtsov Soros'a yakın işadamlarındandı, Türkiye'de de benzer isimler var. Soros dostu Boris Nemtsov'un ölümüyle halk ayaklanması bekliyordu ama gerçekleşmedi. 

İddialara göre Türkiye'deki patronların yanında çalışan ve önemli koltuklarda oturan çok kişi Soros'a doğrudan bağlı ve patronların yaptıkları rapor ediliyor. Türkiye'de de Rusya benzeri bir suikast planlanıyor. Rusya'daki hataya Türkiye'de düşmek istemiyorlar. Seçimden önce tanınan bir isme düzenlenme ihtimali bile var. 

Gizemli şahsın anlattığına  göre iki patronun şoförü ile temas kuruldu. Önce cinayet ardından sokaklara dökecek medya kışkırtması gerçeklebilir. 

Suikast iddiası sadece aktarılan iddiaların bir bölümü. Gizmeli kişiye göre hükümetin önemli isimlerinden birinin Amerika'daki ilişkilerinin çok iyi olduğu ve pek çok söz verdiği biliniyor ve sır olarak saklanıyor! Washington henüz hangi tarafta olduğunu kavrayaymış ve ABD'den gelen hiçbir desteği kullanmaması sıkıntı oluşturmuş! İddiaya göre ABD hükümetteki o kişiden vazgeçerse konuşma kayıtlarını sızdıracak.  

Gizemli kişi sadece hükümetle değil muhalefetle ilgili iddialar da öne sürüyor. İddiaya göre CHP'yi Benenson'a teslim ettiler, onu da CHP'ye Kemal Derviş getirdi ama asıl plan HDP idi. Yine iddiaya göre Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra Washington'a gelen Selahattin Demirtaş, Derviş'in danışmanları ve Benenson'un ekibiyle tanıştı. Hedefi meclise girmek olan Demirtaş'a oylarını nasıl yükselteceği anlatıldı.

Yazıda yer alan diğer iddialar şöyle 

10 Eylül tarihinde David Petraeus, ABD'nin emrini IŞİD üzerinden hayata geçirdi. 3 gün sonra IŞİD, Kobani'ye saldırdı. 13 Eylül'de Demirtaş'a Washington daveti geldi. IŞİD, Kobani'yi ele geçirirken birkaç gün sonra Demirtaş ABD'ye geldi.

Türkiye'ye dönen Demirtaş, Benenson'un hazırlanan projesini hayata geçirdi.Demirtaş Türkiye'ye döndükten sonra, Türk hükümetinin IŞİD'e silah gönderdiğini ve o silahların Kürtler'i öldürdüğünü anlattı. 

6-7 Ekim olaylarında Türk hükümeti zorda kaldı! Benenson ve ABD'nin Türkiye'deki temsilciliklerinde çalışanlar, Kürt nüfusunun yoğun olduğu bölgelerde bu algıyı güçlü bir şekilde oluşturmaya başladı. 

Süleyman Şah Türbesi'ni taşımak zorunda kaldınız çünkü ikinci bir Çuval Olayı yaşanacaktı! 

Yine Petraeus'un öncülüğündeki birim, Suriye askerleri kılığında suyu geçip saldıracaktı.
Bu olay gerçekleştiği anda çok büyük bir karşılık verecek ve kendinizi savaşın içinde bulacaktınız! Ancak bu operasyon bilgisi sızdı! Türk tarafı kumpası gördü! Ve geri çekildi! Petraeus bunu öğrendiğinde çılgına döndü! Sızdıran kişiyi bulmak için bir düzine şüpheliyi infaz ettirdi! Türk köstebek infaz edildi mi bilmiyorum! Ama sızdıran Türk'tü! Büyük bir olayın önüne geçildi!

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Derin Devlet

Ey hizbulkontra savunuculari ve hizbulvahşet.Sizler bizim maaşli elemanlarimiz olarak Kürtlere vok zarar verdiniz.Onlarin butun alimlerini oldurdunuz.Kürt olmadiginiz halde Kürtlere gok zarar verdiniz.Dunyada sizin kadar paraya kul kole olacak baska bir yapi yok.

hasan

Azrail de buna bir suikast düzenlese.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş