DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Selçuk İnan bin pişman

Galatasaray'ın kaptanı Selçuk İnan hayatının en büyük pişmanlığını yaşıyor.

31.01.2016 12:42:41

Kralspor'un haberine göre geride kalan son 2 sezonda Galatasaray kaptanı Selçuk İnan'ı transfer etmek için girişimlerde bulunan Leicester City, bu sezon Premier Lig'de şampiyonluk mücadelesi veriyor.

LEİCESTER CİTY'NİN MÜTHİŞ YÜKSELİŞİ

Özellikle geçen sezon Selçuk İnan için resmi hamleler yapan Leicester City'nin bu sezon Premier Lig'de ortaya koyduğu performans taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bıraktı.

BU SEZONKİ PERFORMANSI ŞOK YAŞATTI

İngiliz takımından geçen sezon gelen teklifi reddeden Selçuk İnan, Leicester'in bu sezon sergilediği performansı görünce tam anlamıyla büyük bir şok yaşadı.

GEÇEN SEZON TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

O dönem teklif geldiğinde "Evet hayalim Premier Lig'de oynamak. Ancak daha üst düzey bir takımdan teklif gelirse değerlendirebilirim. Yoksa zaten Galatasaray gibi dünyaca ünlü bir markada forma giyiyorum" demiş ve Leicester'in teklifini reddetmişti.

Bu sezon 23 haftası geride kalan Premier Lig'de 47 puanla lider durumda bulunan Leicester City'nin bu performansı sonrasında ise Selçuk İnan'ın ciddi anlamda pişmanlık yaşadığı ve "Teklif geldiği dönem böyle olabileceğini nereden bilebilirdim ki. Gelen teklifi reddettiğim için pişmanım. Ama o dönem şartlar bunu gerektiriyordu. Şimdi Leicester'in sergilediği performansı ben de herkes gibi büyük bir şaşkınlık ve aynı zamanda takdirle izliyorum" dediği öğrenildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Mehmet OLGUN

Git Kardeşim. Bu Galatasaraydan bi cacık olmaz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş