SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO

'Şehir hastaneleri Türkiye'nin sağlıktaki seviyesini gösteriyor'

Türkiye'deki sağlık alanında ilerleme kaydettiklerini belirten Bakan Demircan 'Şehir hastaneleri, Türkiye'de sağlığın gelmekte olduğu seviyenin nerede olduğunu gösteriyor. Milletimiz her şeyin en güzeline layık' dedi.

'Şehir hastaneleri Türkiye'nin sağlıktaki seviyesini gösteriyor'
11.11.2017 22:39:28

Sağlık Bakanı Demircan, Mersin Şehir Hastanesini gezerek Başhekim Opr. Dr. Recep Aydın ve yetkililerden bilgi aldı. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, "İnsanımızın layık olduğu en üst düzeyde sağlık hizmetlerini onlara ulaştırmak, bizim en temel görevimiz." dedi.

Gazetecilere açıklama yapan Demircan, "İnsanımızın layık olduğu en üst düzeyde sağlık hizmetlerini onlara ulaştırmak, bizim en temel görevimiz." diye konuştu.

"MİLLETİMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK"

Demircan, sağlıkta büyük bir dönüşüm yaşandığını belirterek, şöyle devam etti:

"Türkiye'de sağlıkta dönüşüm döneminden sonra gelişme, kalitede artış ve aynı şekilde sürdürülebilirlik dönemi yaşıyoruz. Şehir hastaneleri, Türkiye'de sağlığın gelmekte olduğu seviyenin nerede olduğunu gösteriyor. Milletimiz her şeyin en güzeline layık. Milletimize en güzel hizmetleri her alanda vermek bizim de görevimiz ve boynumuzun borcu. Burada tedavide hizmet veren hekim arkadaşlarımıza da çalışan personellerimize de milletimiz adına teşekkür ediyorum.Milletimizin de bu hizmetlerden memnun olduklarını da görünce büyük memnuniyet duyuyoruz."
Ulaşabildikleri hasta ve hasta yakınlarıyla görüştüklerini kaydeden Demircan, vatandaşların hizmetten büyük oranda memnun olduğunu kendilerine söylediklerini anlattı.


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  / 13.11.2017 15:22:08
  2017/5 ile atanan SAĞLIKÇILAR 5 aydır Güvenlik soruşturması bekliyor. Ciddi anlamda sıkıntı çekiyoruz neden kimse bizleri duymuyor? Gerçekten bıktık usandık.
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR