DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

SDP Kadıköy İlçe Binası'na operasyon

SDP Kadıköy İlçe Binası'na operasyon

7 Yıl Önce
2015-05-26 20:10:41
Sosyalist Demokrasi Partisi'nin (SDP) Kadıköy İlçe Binası'na düzenlenen operasyonda, 8 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, bir vatandaş, 155 polis imdat hattına, SDP Kadıköy İlçe Binası'nda çok sayıda molotofkokteyli bulunduğu yönünde ihbarda bulundu.

Bunun üzerine Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, Güvenlik ve Çevik Kuvvet şube müdürlüklerinin desteğiyle binaya operasyon düzenledi.

Ekipler, 8 kişiyi gözaltına alırken, aramalarda 25 molotofkokteyli, 1 av tüfeği, 1 av tüfeği alev gizleyeni, 1 tabanca şarjörü, çok sayıda 9 milimetre çapında mermi, 1 el kundağı, 1 dipçik, çok sayıda av tüfeği fişeği, eldiven ve çeşitli materyaller ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

TUFAN ÇELİK

Ortalıkta kobane kobane deyip dolaşmasınlar,halepçede dede ve torun fotoğrafı hala gözümün önünden gitmiyor.500 bin kürt sınırdan Türkiyeye göç ettiğinde kürtler neredeydi?Sanki diyarbakırdaki her hane evine bir göçmen aldı?Yada ellerine silah alıp Barzaninin yanında saddam zalimine karşı savaşa gittiler.Yani niye çözüm süreci içinAKP CHP yle hükümet kurma salaklığını yapsın?Oturur MHP ile kurar verir içişleri bakanlığını MHP ye sonra seyreyle gümbürtüyü.Nede olsa 'deveye diken insana JITEM' yaraşırmış değilmi newzat bey?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş