SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO

Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı

Adaylar giriş belgelerini, ÖSYM'nin 'https://ais.osym.gov.tr 'adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecek

Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı
18.4.2019 14:57:04
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca (ÖSYM), "2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı" giriş belgeleri yayımlandı.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 27-28 Nisan tarihlerinde uygulanacak Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı'na kayıtlı adayların, sınava girecekleri adresler belli oldu.

Adaylar, kendi bilgilerini içeren Sınava Giriş Belgelerini, ÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr "adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecek.

ÖSYM'nin duyurusunda, sınavın 27 Nisan'da uygulanacak 1. oturumunda, adayların Hukuk sınavı için saat 10.00'dan sonra, Maliye sınavı için saat 14.30'dan sonra, 28 Nisan'da uygulanacak 2. oturumda ise İktisat sınavı için saat 10.00'dan sonra, Kompozisyon ve Seçimlik Grup için saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacağı hatırlatıldı.


      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR