DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Savunmasız Filistinliye İsrail şiddeti

Filistin'de düzenlenen bir eylem sırasında 5 İsrail askeri savunmasız bir Filistinliye tekme attı, tüfeğin namlusuyla vurdu.

15.06.2015 13:47:47

İsrail askerleri Batı Şeria'da bulunan bir mülteci kampındaki eyleme müdahale etti. Göstercilerden biri eylemden ayrıldığı sırada İsrail askerlerinin saldırısına maruz kaldı. Savunmasız adamı yere yatıran beş İsrail askeri, önce tekme attı, ardından askerlerden biri Filistinli adamın başına silahının namlusuyla vurdu.

Görüntülerin Filistin televizyonunda yayınlanmasının ardından açıklma yapan İsrail ordusu göstericinin askerlere taş attığı iddia etti.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

salim

kardeşlikten bahs ediyorsunda ailesi ile kürtçe konuştu diye öldürülen , kıyafeti dolasıyla linç edilen ,yerlerinden yurtlarından göçe zorlanan evleri arabaları yakılan insanlar ile ilgili ne yaptınız.yıllardır oy veriyorum peki bunlar zülüm değil mi şimdi ellerimizlesize nasıl oy vereceğiz. müslüman kürtler oy vermedi diyenler ben şahsen oy vermişti. şimdi söylüyorum bu seçimde ben nasıl oy verecem cevap verinbu ırkçılığa neden sesiniz çıkmıyor.bu ülkeyi pkk nın bölmesine gerek kalmış mı kalmamış çünkü el birliği ile bölüyorsunuz zaten9

Görüş Bildir Bizimle Paylaş