DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Savaş uçakları IŞİD'i bombalıyor

Suriye sınırında sıcak saatler yaşanıyor. Koalisyon ülkelerinin savaş uçakları da IŞİD hedeflerini bombalamaya başladı.

7 Yıl Önce
2015-08-27 12:55:00

Türkiye sınırında sıcak saatler yaşanıyor. Koalisyon güçlerinin IŞİD operasyonu başladı. Uçaklar IŞİD'i vuruyor.

KİLİS'in Seve Köyü karşısındaki Suriye köylerinde muhalifler ile IŞİD mensupları arasındaki çatışmalar sürüyor. Koalisyon ülkelerinin savaş uçakları da IŞİD hedeflerini bombalamaya başladı.

Türkiye sınırına yakın noktadaki Suriye köylerinde IŞİD ile muhalif grupların oluşturduğu Fetih Ordusu arasında çatışma çıktı.

SINIRDA ÇATIŞMA ÇIKTI

Sabah saatlerinde başlayan Türkiye sınırına yakın noktada çıkan çatışmalar sırasında kullanılan silah ve patlama sesleri sınır hattından da duyuldu.

IŞİD HEDEFLERİ BOMBALANIYOR

Türkiye sınırında tedirginliğe yol açan çatışma sonrası güvenlik önlemleri artırılırken, saat 11.30 sıralarında ise koalisyon ülkelerinin savaş uçakları semalarda belirdi ve peş peşe bölgedeki IŞİD hedeflerini bombaladı. Heyecana yol açan bombardıman sırasında savaş uçaklarının vurduğu IŞİD hedeflerinden yükselen dumanlar Türkiye tarafından da görüldü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

M

Bir an önce masum insanlari tehdit eden bu cani yaratiklarin imha edilmesini 4 Gözle bekliyorum. Kafa kesenlerin af dileyip pisman olmalari kabul edilmesin, derhal kafalari kesilsin, çünki o caniler yeri ve zamani gelince pismanliktan cayip tekrar terörist aktivitelerde bulunacaklar! buna mesela pkk güzel örnek, veya dhkpc. Ayni eski terörist cumhurbaskanimiz nejdet sezer ayyasinin yaptigi gibi. Adam 1x genel af çikardi? kimlere? hatirlarsiniz! af'tan önce yaptiklari, ve aftan sonra yaptiklarini hiç kimse unutamaz! terörist olanin cani cehenneme!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş