DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sare Davutoğlu'ndan Mutlu Kaya ziyareti

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, Mutlu Kaya’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ett

7 Yıl Önce
2015-05-31 16:49:15
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Ergani ilçesinde erkek arkadaşının silahlı saldırısı sonucu başından ağır yaralanan ve yaklaşık 2 haftadır yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Mutlu Kaya'yı ziyaret etti. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giden Sare Davutoğlu, Mutlu'nun ailesi ve doktorlarından sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı.
 
Sare Davutoğlu'nun hastane ziyareti basına kapalı olarak devam ediyor.
 
Ulusal bir televizyon kanalında düzenlenen ‘Sesi Çok Güzel' yarışması ile adını tüm Türkiye'ye duyuran ve ses sanatçısı Sibel Can'ın ‘veliahtım' dediği Mutlu Kaya, 18 Mayıs'ta gece saat 03.30 sularında erkek arkadaşının silahlı saldırısı sonucu başından ağır yaralanmıştı. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Mutlu'nun uyandırma çalışmalarına 21 Mayıs'ta başlanmış ve önceki gün de gözlerini açmıştı.
 
Olayın ardından Mutlu Kaya'nın erkek arkadaşı ile 2 kişi yakalanmış, erkek arkadaşı tutuklanmış, iki arkadaşına da denetimli serbestlik kararı çıkmıştı.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

gazi karabulut

Ben de AKP ye nasıl oy veriyorlar onu anlamakta zorlanıyorum. Kuranla dalga geçen, dört bakanı yolsuzluk yapan, hukuk düzenini yok eden, Liderine dokunmayı ibadet gören, Peygamberimize bile gurura kapıldı diye iftira atanlara nasıl oy veriliyor

Görüş Bildir Bizimle Paylaş