DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sare Davutoğlu'ndan Mutlu Kaya'ya ziyaret

Sare Davutoğlu'ndan Mutlu Kaya'ya ziyaret

31.05.2015 17:16:15
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, Mutlu Kaya'yı ziyaret etti.

Sare Davutoğlu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi gören Mutlu Kaya'ya ziyarette bulundu.

Kendisi de doktor olan Sare Davutoğlu, yetkililerden Kaya'nın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Genç kızın annesi Hanım ve babası Mehmet Kaya'ya, "Geçmiş olsun" dileklerini ileten Sare Davutoğlu, "Hepimiz dua ediyoruz. Doktorlar, beklediğimizden daha hızlı iyileştiğini söylediler. İnşallah en kısa sürede iyileşecek" dedi.

Mutlu Kaya, Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde İstanbul'da katılacağı televizyon programı öncesi evinde prova yaparken 18 Mayıs Pazartesi gecesi başından silahla vurularak ağır yaralanmıştı. Olayla ilgili Kaya'nın eski erkek arkadaşı olduğu belirtilen Veysi Ercan tutuklanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

osman

İHVAN Artık silahlı savunmaya geçmeli. Geç kaldı bile. Ölçülü ve sonuç alıcı silahlı eylemler ihvana da dünya müslüman kamuoyuna da rahat bir nefes aldıracaktır. İslam düşmanlarıyla anladıkları dilden konuşmak gerekir. Artık yeter.yarabbim yarabbim yarabbim sen bu mübarek ramazan ayında kahhar sıfatınla din islam kuran şeriat düşmanlarını kahredesin amin amin amin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş