DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şanlıurfa'da meydana geldiği açıklanan deprem

Şanlıurfa'da meydana geldiği açıklanan deprem

7 Yıl Önce
2015-05-30 23:24:10
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Türkiye Deprem Veri Merkezi'nden alınan verilere göre Şanlıurfa'da bir deprem aktivitesine rastlanılmadığını, Türkiye'de deprem verilerinin kamuoyuyla paylaşılmasının, yasal olarak AFAD'ın yetki ve sorumluluğunda bulunduğunu bildirdi.

AFAD'dan yapılan yazılı açıklamada, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bugün öğlen saatlerinde 5,6 büyüklüğünde bir deprem olduğu yönünde Kandilli Rasathanesi tarafından kamuoyuyla paylaşılmış bilginin, sistem hatasından kaynaklı olarak "sehven" açıklandığının bizzat rasathane tarafından kabul edilip, konuyla ilgili düzeltme yapıldığı anımsatıldı.

AFAD Türkiye Deprem Veri Merkezi'nden alınan verilere göre söz konusu zaman dilimi içerisinde bölgede bir deprem aktivitesine rastlanılmadığı belirtilen açıklamada, "Ülkemizde deprem verilerinin kamuoyuyla paylaşılması yasal olarak Başbakanlık AFAD'ın yetki ve sorumluluğunda bulunmaktadır" ifadesine yer verildi.

Açıklamada, Türkiye'deki deprem aktivitesinin, "www.afad.gov.tr" ve "www.deprem.gov.tr" adreslerinden, 7 gün 24 saat, anlık olarak takip edilebildiği aktarıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kürdistan

Iside destek veren din ve Allah dusmanlari. Islam kafa kesen, kadinlarin irzina gecen, insanlari diri diri yakan, cocuklari ve yaslilari binalardan atan, masum insanlari suda bogan, turbe ve peygamber mezarlariyla camileri havaya ucuran piskopat ruhlu israil piyonlari olan bu İşid belasi islami yok etmek icin olusturulan bir katiller surusudur. Bu suru Sengalde , Kobanide, Haseke ve Qamisloda binlerce kahraman dindar kurt evladini sehid etmistir. Bütun imanli ve vicdanli Kürd milleti bu katiller surusu zebanileri lanetlemektedir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş