DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Samsunspor avantajını iyi değerlendirmek istiyor

Samsunspor avantajını iyi değerlendirmek istiyor

29.05.2015 14:05:51
Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, PTT 1. Lig play - off yarı final ilk maçında ciddi bir avantaj yakaladıklarını ifade ederek, bu avantajı koruyup finale çıkmak istediklerini söyledi.

Zeren, AA muhabirine, Albimo Alanyaspor karşısında alınan 5-1'lik farklı galibiyeti değerlendirdi. Finale yükselmek adına iyi bir skor elde ettiklerini belirten Zeren, şunları kaydetti:

"Bu 2 maçlık bir seri. İlk maçta ciddi bir avantaj yakaladık ama yine aynı ciddiyetle rövanşa hazırlanmamız gerekiyor. Çünkü futbol sürprizlere açık ve ciddi bir oyun. Bunun örnekleri tarihte çoktur. Böylesi maçlarda enteresan sonuçlar alınabiliyor. Aynı ciddiyetle Alanya'ya gideceğiz. Alanya'da da hedefimiz galibiyet, hiç kimsenin tereddüttü olmasın. Tabi ki ciddi bir avantaj yakaladık, bu avantajımızı koruyarak finale çıkmak istiyoruz. Bu ekip bunu başarabilecek güçte. İstanbul'daki finale gidebilecek güçteyiz."

Şu an finaldeki rakiplerini düşünmek istemediklerini dile getiren Zeren, "Bütün konsantrasyonumuzu Alanya'daki rövanşa vereceğiz. Bazen bitti denen şeyler 90 dakika bitmeden gerçekleşmiyor. Aynı performansı aynı oyunu yine Alanya'da sahaya yansıtacağız, Albimo Alanyaspor küçümsenecek bir ekip değil" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

sadosan

Dengir Mir Mehmet Fırat'ın da kafası oldukça karışık. Kafası karışık olmayan mı var mı? 40 tane tilki, kuyruklarını değdirmeden geçir bakim.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş