SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Samsung’un yeni dijital dergi uygulaması SMAG yayında

Samsung, dergi okuma kültürünü günün dinamikleriyle harmanlayarak yepyeni bir dergi okuma anlayışı kapsamında, SMAG dergi uygulaması ile birçok yerli ve yabancı seçkin dergiyi cep telefonuna getiriyor.

Samsung’un yeni dijital dergi uygulaması SMAG yayında
12.5.2020 12:59:11
Samsung'dan yapılan açıklamaya göre, ilgi alanlarına ve moda göre önerilerde bulunan ve hayatın her alanından keyifli içerikler sunan SMAG, dergi okuma deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyarak dijital yayıncılıkta yeni bir çığır açıyor. 

Samsung, #evdeberaberiz çağrısında bulunarak SMAG'i tam 90 gün boyunca ücretsiz erişime açtı. Ayrıca ücretsiz kullanım sona erdiğinde herhangi bir taahhüt vermeden aylık 19,90 TL karşılığında üyelik devam edebiliyor.

Samsung'un SMAG dergi uygulaması ile National Geographic, Fortune, Marie Claire, Popular Science, Atlas, Burda, AutoShow gibi birçok yerli ve yabancı dergilerin birbirinden çarpıcı ve keyifli içerikleri cebe geliyor. Dünya çapında yerli ve yabancı birçok dergiyi bünyesinde barındıran SMAG, dijital dünyanın sağladığı kolaylıkları da en iyi şekilde yansıtıyor ve kullanıcılarına keyifli bir dijital okuma deneyimi yaşatmayı hedefliyor. 

Dergi okuma deneyimini çağın yenilikleriyle birleştirerek kişiselleştirilmiş bir hizmet sunan SMAG, moda ve ilgi alanlarına uygun dergilere kolayca ulaşarak, ana sayfayı bu doğrultuda kişiselleştirilmeye olanaklı hale getiriyor. 

SMAG arşivinden beğenilen yayınları cihaza indirilebilinir ve internet erişimine ihtiyaç duymadan dilenilen yerde okumaya devam etmek mümkün. Dergilerden beğenilen bölümleri kırpma aracıyla keserek arşivlemek ve aynı zamanda tek adımda diğer kullanıcılarla da paylaşama olacağı bulunuyor. Manşetler ve hikayeler ile birbirinden farklı kategorilerde ilgi çekici konuları keşfederken editörlerin özenle hazırladığı içeriklere de ulaşıyor. 

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR