DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Samsun'daki doktora silahlı saldırı

Samsun'daki doktora silahlı saldırı

7 Yıl Önce
2015-06-02 18:37:58
Samsun Valiliğince, Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde görevli Opr. Dr. Kamil Furtun'un silahlı saldırı sonucu öldürülmesiyle ilgili inceleme başlatıldı.

Vali İbrahim Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'yi yasa boğan saldırının takipçisi olduklarını söyledi.

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi doktorlarından Opr. Dr. Kamil Furtun'un görevi başında İsmail K. tarafından silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybetmesine ilişkin inceleme başlattıklarını belirten Şahin, olayda ihmali olanların belirlenmesinin ardından idari soruşturma başlatacaklarını kaydetti.

Olayın derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade eden Şahin, Opr. Dr. Furtun'un ailesine taziyelerini yineledi.

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde 29 Mayıs'ta hastane koridorunda, İsmail K. tarafından üç el ateş edilerek ağır yaralanan Opr. Dr. Furtun, aynı hastanede tedavi altına alınmış, müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı. Kaçan İsmail K, kısa sürede yakalanmış, ertesi gün çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

tuz ruhu

Türköne için uygulanan ego kotası inşallah önümüzdeki seçimdee aziz babuşçu içinde uygulanır umarım bölgesinde seçmeni olan başörtülü hanımla olan diyoloğu görenler bu ne EGO YARABBİ dedirtmiştir!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş