DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Samsun'da yankesicilik iddiası

Samsun'da yankesicilik iddiası

7 Yıl Önce
2015-06-02 18:06:01
İlkadım ilçesinde bir kadının cüzdanını, yankesicilik yöntemiyle çaldıkları iddia edilen bir çocuk annesi kadın ile akrabası olan kız çocuğu tutuklandı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 19 Mayıs Mahallesi Gazi Caddesi'nde 4 gün önce kozmetik ürünleri satan bir mağazada Keziban Ş'nin çantasından 550 lira ile 180 avronun bulunduğu cüzdanın yankesicilik yöntemiyle çalınmasıyla ilgili çalışma başlattı.

Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler olayı gerçekleştirdikleri öne sürülen evli, bir çocuk annesi Damla G. (20) ile akrabası D.G'yi (14) yakaladı.

Damla G. Hırsızlık Büro Amirliği, D.G. ise Çocuk Şube Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. D.G. ve Damla G. 4 aylık oğlu M. ile cezaevine gönderildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Z.A

Bir zamanların yere göğe sığdırılamayan İran devrimini örnek alan, ve evlerde yüzü kapalı elinde kaleşnikof olan hizbullahın eğitim kamplarından kısa metrajlı video flmlerini gençlere izleten radikal kendi aramızda da tevhidi müslümanlar dediğimiz camiaların 28 şubatta havaları alındı. Oy kullanmak şirktir diyenler yeni vakıf binalarının paralarını iktidardan alıp cuma hutbelerinde rey kullanılması gerektiği noktasında fetva verdiler. Kimisi de iktidar temsilcilikleri gibi çalıştı. Bir çok cemaatin de şeriat kaygısı kalmamış.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş