Şampiyonluk primi umre

Şampiyonluk primi umre

01.06.2015 12:03:05
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, futbolda Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta şampiyonluğa ulaşarak yeni sezonda Spor Toto 2. Lig'de mücadele etme hakkı kazanan Üsküdar Belediyespor oyuncularını ve teknik heyetini farklı bir şekilde ödüllendirdi.

Türkmen, geride kalan sezonda başarılı olan Üsküdar Belediyespor'un 24 futbolcusunu ve 6 kişilik teknik heyetini, şampiyonluk primi olarak umreye gönderdi.

Takımı kutsal topraklara uğurlayan Hilmi Türkmen, yaptığı açıklamada, artık Üsküdar'ın da 2. Lig'de bir futbol takımı olduğunu belirterek, "Zorlu şartlarda mutlu sona ulaştılar. Bu başarıyı elde ederken de inançla mücadele eden futbolcu kardeşlerimiz şampiyonluk primi yerine de umreye gitmek istediler. Bundan ötürü futbolcularımız en güzel sahalarda, en güzel tribünlerin önünde mücadele etmeyi hak ediyorlar" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

PARALELCİLERE 2

TEDBİR ile TAKİYYE arasında fark var mı?_Mesela müslüman hanımları bikini, mayo giydirip makam uğruna deniz kenarlarında indirdiniz mi? İçki sofralarına meze yaptınız mı? Utanmaz adamlar, Allah'tan utanmıyorsanız kuldan utanın da o hoca kılıklı herifin peşinden cehenneme yürümeyin. Tayyip Erdoğan hiç olmazsa hocayım diye ortaya çıkmıyor. Bugün var yarın yok, sizin hocanızı o mevkiden kim indirecek. Gerçi hocanız beklenen MEHDİ olduğu için hata yapma olasılığı yok değil mi?