DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sakık: Hem devlete hem PKK'ya çağrı yapıyoruz

Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Sırrı Sakık, 'Silahların susması çağrısını hem devlete hem PKK'ya yapıyoruz.' dedi.

6 Yıl Önce
2016-11-22 12:13:53

TIMETURK|HABER MERKEZİ

Ağrı Belediyesi Eş Başkanı Sırrı Sakık, Bidebunudinle programında HDP'li vekillerin yargılanmasına dair açıklamalarda bulundu.

Sakık, HDP ve Kürt siyasetçiler üzerinden büyük bir algı operasyonu yürütüldüğünü iddia etti.

Sakık, HDP'li belediyelerin PKK'ya destek sağladığını da yalanladı.

KARALANMAYA ÇALIŞIYORUZ

Yargının elinde belediyelerin PKK'ye kaynak aktardığı konusunda tek bir belge, tek bir kanıt olmadığını söyleyen Sakık, "Onlarca müfettiş belediyelerimize gelip onlarca kez denetleme yaptı ve tek bir kalem açık bulunmadı. Müfettişler her seferinde bizlere bu kadar kısıtlı kaynaklarla bu denli başarılı hizmetler verdiğimizi söyleyerek teşekkür etti. Bütün bu gerçeklere rağmen bir algı operasyonuyla karalanmaya çalışıyoruz." dedi.

SİLAHLARIN SUSMASI İÇİN ÇAĞRI YAPIYORUZ

Barış sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Sakık, "Silahların susması çağrısını hem devlete hem PKK'ya yapıyoruz ve bunu barış sağlanana kadar da yapacağız." açıklamasında bulundu. .

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (6)

hasan

belediyelerinizin hizmetini görmeyeni bilmeyeni kandırabilirsiniz sayın sakık.

ahmedi

kim seni dinler başkan..OHAL ve KHK ile yönetilen ve muhalefeti olmayan tek parti bir devlette..Suriye olmayız inş' diyorduk.İşte tam şimdi Suriye olduk...

Asım kışla

Ukelaya bak!neymiş hem devlete hem pkk ya çağrı yaparmis. Sanki pkk hainleri devletle eşit statüde yemiş gibi. Utanmaz adam bide pkk ile ilişkimiz. .destegimiz yok diyor. Açıklama tam bi secaat. .fecaat! Devlet Nerede bu adam halen belediye yönetiyor! Devlet eş zamanlı bütün hdp Dbp belediyelere operasyon yapmalı eş zamanlı eş başkanlar görevden alınmalı. Bu işin şakası yok.

haydar taş

ey yorumcular cok fazla rkcılık yapmayın bu ateşe bir su dökmel lazım yada hepiniz yalancı ve palavracısnız klaviyede her şey kolay ama bir ülkeyi yünetmek hicde kolay degil allah kolaylık versın

malkoçoğlu

Hadi ordan hadi ordan , çocuk mu kandırmaya çalışıyorsun, millet ne olduğunuzu biliyor, sen kimsin ya...pkk kim ...ne barışı gördük sizin barış teranelerini, tükürükle boğardınız öylemi, şimdi bitişi, yokoluşu yaşıyorsunuz ve bunu biliyorsunuz..Sen önce dağdaki cinayet şebekesine terörist de...hem sen kimin adına konuşuyorsun, nesin sen ne..sıfır bile değilsin...

Milli Goruscu

Yav he he baktilar sonlari geldi simdi pisman oluyorlar. Buyuk liderimiz Erdogan liderliginde pkk bitecek sonra islam dunyasini birlestirecegiz. Erbakanin konusup yapamadigini Erdogan yapacaktir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş