DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sakaryaspor'a mali destek

Sakaryaspor'a mali destek

7 Yıl Önce
2015-08-28 17:30:37
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ, Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Sakaryaspor'a 250 bin lira destek verdi.

Rüstemler Tesisleri'nde düzenlenen toplantıda konuşan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ Genel Müdürü ve Üst Yöneticisi (CEO) Orhan Özer, Sakaryaspor'un önceki sezonda gösterdiği mücadeleyle üst liglerde yer almayı hak ettiğini kanıtladığını söyledi.

Takımın başarılı olması için herkesin katkıda bulunması gerektiğini vurgulayan Özer, "Ülkemiz futboluna sayısız yetenek kazandıran Sakaryaspor'a 2012'de başlattığımız desteğimizi bu yıl da sürdürmekten memnunuz. Sakaryaspor'a olan katkımız, geleneksel hale geliyor. Bundan hem mutluluk duyuyoruz hem de görevimizi yerine getirmenin rahatlığını hissediyoruz" şeklinde konuştu.

Özer, Sakaryaspor'a destek vermeye devam edeceklerini belirterek, "Takımımız lige çok güzel başlangıç yaptı. Bu, bizi ayrıca memnun etti, başarılar diliyoruz" ifadesini kullandı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da Toyota'nın Sakaryaspor'a ilgi göstermesinin kendilerini memnun ettiğini dile getirerek, Özer ve Toyota'yı tebrik etti.

Destek sürdükçe başarının kaçınılmaz olacağını vurgulayan Toçoğlu, "İlimizde faaliyet gösteren diğer kuruluşlarımızın da imkanları nispetinde takımla ilgilenmelerini bekliyoruz. Hepimiz bu markanın ayakları üstünde durması için katkı sağlamalıyız" dedi.

Kulüp başkanı Selahattin Aydın da verilen desteğe teşekkür ederek, iş birliğinin devam etmesini umduklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Özer ve Aydın arasında protokol imzalandı. Toyota, anlaşma kapsamında Sakaryaspor'a 250 bin lira destek verecek, kombine bilet alımı ve stat içi reklam panolarının yenilenmesiyle yeşil-siyahlı ekibin yanında olacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş