DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Şahinbey Belediyesi engelli vatandaşları ağırladı

Şahinbey Belediyesi Şehreküstü Konakları'nda bedensel ve görme engelli vatandaşların yanı sıra 500 Suriyeli yetimle iftarda beraber oldu.

01.07.2016 17:13:40
Şahinbey Belediyesi Şehreküstü Konakları'nda bedensel ve görme engelli vatandaşların yanı sıra 500 Suriyeli yetimle iftarda beraber oldu.

Şehreküstü Konakları'nda her gün 3 bin kişiye iftar veren Şahinbey Belediyesi, GÖRBİR, GAFED Derneği Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra 500 Suriyeli yetimi ağırladı.

GÖRBİR Dernek Başkanı Mehmet Aysel, Şahinbey Belediyesi'nin hizmetlerini yakından takip ettiklerini belirterek, "Şahinbey Belediyesi'nin yapmış olduğu bu güzel faaliyetten dolayı tüm ekibine canı gönülden teşekkür ederiz. Her gün burada 3 bin kişiye iftar yemeği veriliyor. Buraya gelen insanlarla birlikte neşe içerisinde iftar açılması kadar haz verici bir duygu yoktur. Bundan dolayı da Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nu yürekten kutluyorum' dedi.

GAFED Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Oğul, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun engellileri yılın her günü desteklediğini belirterek,"Şahinbey Belediyesi ailesi engelli engelsiz yılın 365 günü tüm halka kucak açtığını bir kez daha göstermiştir. Burada her gün bu kadar insana yemek vermek, her belediye başkanının harcı değildir. Aynı zamanda engellilerimize gösterilen ilgi, alaka ve yardım anlamında Şahinbey Belediyesi her zaman yanımızda. Kendisine bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş